#
#
اخبار اقتصادی بورس

رکوردشکنی های تولید در فولاد مبارکه اصفهان

رکوردشکنی های تولید در فولاد مبارکه اصفهان
کد: 33078   تاریخ انتشار :۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰

کارکنان متعهد و بلندهمت گروه فولاد مبارکه با ثبت رکوردهای مختلف در فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان، مجتمع فولاد سبا و فولاد سفیددشت به استقبال زمستان رفتند.

 • رکوردشکنی مگامدولهای احیا مستقیم شماره ۲ فولاد مبارکه
 • به گزارش خبرنگار فولاد کارکنان مگامدولهای احیا مستقیم شماره ۲(شهید خرازی) با تولید ۲۵۰ هزار و ۶۰۰ تن آهن اسفنجی در آذرماه به رکورد جدیدی دست یافتند.
 • جواد عسکری سرپرست تولید مگامدولهای واحد احیا مستقیم شماره ۲ فولاد مبارکه ضمن تأیید این خبر گفت: پس از انجام بهموقع و کارآمد تعمیرات اساسی مگامدول A این واحد و بارگذاری موفقیتآمیز کاتالیستهای بومیسازیشده در این مگامدول و همچنین افزایش قابلملاحظۀ کیفیت گندلههای تولیدشده در واحد گندلهسازی فولاد مبارکه شرایط بسیار مطلوبی برای این افزایش تولید فراهم شد.
 • وی رکورد قبلی این واحد را مربوط به اردیبهشتماه سال جاری و به میزان ۲۴۷ هزار تن اعلام و در همین خصوص از تلاش جمعی مدیریت و کارکنان ناحیۀ آهنسازی قدردانی کرد.
 • کسب رکورد تولید روزانۀ آهن اسفنجی در شرکت فولاد هرمزگان
 • معاون بهرهبرداری فولاد هرمزگان گفت: با تلاش کارکنان مدول A واحد احیا مستقیم این شرکت رکورد تولید روزانه در تاریخ ۲۹ آذرماه به ۲۸۳۶ تن رسید. محمدجعفر پارسی ضمن اعلام این خبر افزود: رکورد قبلی تولید در این واحد ۲۸۲۸ تن در تاریخ ۱۴ شهریورماه ۹۵ بوده است. وی افزود: با ثبت این موفقیت، درمجموع میزان تولید روزانۀ دو مدول احیا مستقیم این شرکت به ۵۵۸۲ تن افزایش یافت.
 • دستیابی به رکورد تولید در مجتمع فولاد سبا
 • تولید کلاف گرم در مجتمع فولاد سبا از ۱۰۶ هزار و ۱۱۶ تن در ماه گذشت. مدیر مجتمع فولاد سبا ضمن تأیید این خبر گفت: رکورد قبلی تولید ماهانه در این مجتمع مربوط به آبانماه و به میزان ۱۰۱ هزار و ۲۴ تن بوده است. احمد احمدیان در ادامه با تأکید بر اینکه ۸۸ درصد از محصول تولیدشده در آذرماه مربوط به ورق ضخامت ۲ میلیمتر بوده است، خاطرنشان کرد: تولید این نوع ورق با توجه به رویکرد فولاد مبارکه مبنی بر اولویت تأمین بازار داخل، در دستور کار خطوط تولید مجتمع فولاد سبا قرار گرفته است که با تلاش جمعی مدیریت و کارکنان متعهد این واحد محقق شد.
 • وی از همدلی و انگیزۀ بالای کارکنان در دستیابی به اهداف سالانۀ مجتمع فولاد سبا، کاهش توقفات اضطراری و افزایش آمادهبهکاری خطوط تولید و انجام بهموقع بازرسیها بهعنوان مهمترین دلایل کسب این موفقیت یاد و اظهار امیدواری کرد در ادامۀ این رکوردشکنیها بهزودی تولید فراتر از ۱۱۰ هزار تن در ماه در مجتمع فولاد سبا تحقق یابد.
 • ثبت رکورد جدید در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری
 • همزمان با ایام تأسیس شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری کارکنان تلاشگر واحد احیا مستقیم این شرکت با تولید ۶۳ هزار و ۵۷۳ تن آهن اسفنجی در آذرماه افتخاری دیگر آفریدند.
 • جمشید علی بابایی مدیر واحد عملیات شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رکورد پیشین تولید آهن اسفنجی در این واحد مربوط به آبانماه و به میزان ۶۳ هزار و ۴۵ تن بوده است، از تلاش مدیریت و کارکنان این شرکت در دستیابی به این رکورد قدردانی کرد.

فولاد مبارکه اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219