۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

اجازه واردات قطعات خودرو را نمی‌دهیم

اجازه واردات قطعات خودرو را نمی‌دهیم
کد: 34364   تاریخ انتشار :۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۸

وزیر صنعت درباره وضع بازار خودرو در سال جدید گفت: ساماندهی بازار خودرو از چند ماه قبل و در سال ۹۷ شروع شده و برنامه جدید هم در این باره انجام شده است. برنامه‌ای تحت عنوان ساماندهی صنعت خودرو تدوین شده که با جدیت بیشتری ادامه خواهد داشت.

به گزارش TSEpress رحمانی افزود: یکی از کار‌های اساسی که در برنامه‌های این وزارتخانه وجود دارد،  ساخت قطعات وارداتی خودرو در داخل کشور بوده که یکی از برنامه‌های ابلاغی است.

  • رحمانی گفت: تا جایی که امکان دارد و می‌توانیم قطعات خودرو را در کشور تولید می‌کنیم و اجازه واردات قطعات را از خارج نمی‌دهیم. خوشبختانه قطعه‌ساز‌ها هم از این موضوع بسیار استقبال کردند و در نمایشگاه‌های مربوطه شرکت داشتند و اعلام آمادگی کردند که ان‌شالله این قطعات را در داخل تولید کنیم.
  • وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در این وزارتخانه گفت: رویکرد‌های مختلفی که در این بیانیه تدوین شده است را ان‌شالله در این وزارتخانه اجرایی خواهیم کرد. بیانیه گام دوم با نامگذاری سال قابل تجمیع است. در شعار سال یعنی رونق تولید هم محور‌های بیانیه گام دوم اعم از فناوری، جوانگرایی و روحیه جهادی و ... وجود دارد.
  • وی در پایان خاطر نشان کرد: ما برنامه‌ریزی کردیم آن رویکرد‌هایی را که در بیانیه گام دوم در حوزه وزارتخانه است به تفکیک اجرایی کنیم. برنامه‌ریزی برای اجرای بیانیه گام دوم در این وزارتخانه انجام شده است.

رضا رحمانی   صنعت خودرو   وزیر صنعت   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219