۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - 2024 24 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

آمادگی توتال برای تامین فاینانس طرحهای نفتی ایران

آمادگی توتال برای تامین فاینانس طرحهای نفتی ایران
کد: 10190   تاریخ انتشار :۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۰۶

 • مقام ارشد شرکت توتال فرانسه گفت: این شرکت آمادگی دارد در دوران پس از تحریم علاوه بر تامین فاینانس پروژه های نفتی، دانش فنی را نیز به ایران انتقال دهد.
 • به گزارش   TSEpress به نقل  ازشانا، استفان میشل امروز ( دوشنبه ٢٧ مهرماه) در همایش نفت و نیرو با اشاره به سابقه مشارکت ایران و توتال، اظهار کرد: این شرکت در دوران قبل از تحریمها در توسعه فازهای پارس جنوبی مشارکت داشته اما پس از تشدید تحریمها مجبور شد  فعالیت در ایران را متوقف کند.

  مدیر خاورمیانه و شمال آفریقای شرکت توتال فرانسه با اشاره به آمادگی برای بازگشت به صنعت نفت ایران پس از لغو تحریمها، افزود: این شرکت قصد دارد در حوزه تامین فاینانس، فناوریهای روز و دانش فنی با ایران مشارکت داشته باشد.

  وی افزود: توتال دارای تجربه های گسترده ای در مناطق مختلف جهان مانند خاورمیانه، افریقا، برزیل و روسیه است که می تواند در پروژه های آینده از آنها بهره بگیرد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که کاهش ٥٠ درصدی قیمت نفت یک چالش اساسی برای این صنعت به شمار می رود، گفت: با توجه به این کاهش قیمت، توتال در نظر دارد هزینه اجرای پروژه های نفتی را در ایران و دیگر مناطق جهان کاهش دهد.

  میشل افزود: استفاده از فناوریهای جدید و روز دنیا برای کاهش هزینه های تولید نفت امری ضروری است.

  این مقام ارشد شرکت توتال ادامه داد: توتال از آخرین فناوریهای روز جهانی برای توسعه صنعت نفت برخوردار است و تلاش می کند از این طریق بهره وری را بالا برده و ضریب برداشت را افزایش دهد.

  وی با اشاره به برنامه این شرکت در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، تصریح کرد: ایران یکی از بزرگترین دارندگان ذخایر نفت و گاز در جهان است و براین اساس قادر است نقش مهمی  در بازار جهانی انرژی ایفا کند.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219