#
#
اخبار اقتصادی بورس

امید خودروسازان به جلسه امشب سیف و نعمت‌زاده/فروش مرحله 2 در راه است؟

امید خودروسازان به جلسه امشب سیف و نعمت‌زاده/فروش مرحله 2 در راه است؟
کد: 11517   تاریخ انتشار :۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۷

دو خودروساز بزرگ کشور برای اجرای مرحله دوم فروش خودرو با تسهیلات 25 میلیون تومانی نظام بانکی امید زیادی به جلسه امشب وزارت صنعت ، معدن و تجارت با بانک مرکزی بسته اند.

 به گزارش TSEpress  به نقل  ازخبرگزاری تسنیم، معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا گفت : جلسه امشب در خصوص اجرای مرحله دوم فروش اقساطی خودرو با استفاده از تسهیلات بانکی برگزار و پیش بینی می شود نتایج توافقات این نشست ، امشب یا فردا رسانه ای شود. وی با اشاره به ثبت نام قطعی فروش حدود 50 هزار دستگاه خودرو تولیدی سایپا و نامه بانک مرکزی به وزارت صنعت ، معدن و تجارت افزود : تاکنون نامه ای مبنی بر تعیین سقف فروش 110 هزار دستگاه خودرو در قالب بسته خروج از رکود به ما ابلاغ نشده است. تقی زاده ، فروش قطعی را ملاک اصلی برای پر شدن سقف110 هزار خودرو دانست و گفت : 65 هزار مورد ثبت‌نام برای خرید خودرو در نمایندگی‌های سایپا انجام شده است و ثبت‌نام تمام خودروها با مدت زمان تحویل30 روز انجام می‌شود. معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو هم با اشاره به اینکه هنوز وزارت صنعت بخشنامه جدیدی مبنی بر توقف فروش خودرو در قالب وام 25 میلیون تومانی به شرکت های خودروساز ابلاغ نکرده است ، گفت: تا ابلاغ بخشنامه جدید اقدام به فروش محصولات خواهیم کرد ضمن اینکه قرار بود براساس طرح وام 25 میلیونی تا اردیبهشت 95 تعداد 300 هزار دستگاه خودرو با همکاری بانک مرکزی برای جبران رکود بازار به فروش برسد. مصطفی خان کرمی با اعلام اینکه امروز بانک مرکزی اعلام کرده ، سقف اعتبار وام 25 میلیونی 110 هزار دستگاه است ، افزود : براساس این اطلاعیه خودروسازان ‌باید تا اردیبهشت ‌ماه این میزان فروش را انجام دهند. معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت : این شرکت تا ساعت 17 امروز 63 هزار دستگاه خودرو پیش ثبت نام کرد که 51 هزار و 500 دستگاه فروش قطعی شده است.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70