۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - 2024 16 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

تولید در پالایشگاه لاوان ادامه دارد

تولید در پالایشگاه لاوان ادامه دارد
کد: 15838   تاریخ انتشار :۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۳

  • آتش سوزی جزئی در یکی از کمپرسورهای واحد تصفیه گازوئیل پالایشگاه نفت لاوان در کمتر از هفت دقیقه مهار شد و این کمپرسور ظرف ١٠ روز آینده دوباره به مدار تولید باز می گردد.
  •  به گزارش  TSEpress و به نقل از شانا، پالایشگاه لاوان شامگاه چهارشنبه (١٤ بهمن ماه) به دلیل نقص فنی در یکی از کمپرسورهای واحد بهبود کیفیت گازوئیل که در مرحله پیش راه اندازی بوده است، با یک آتش سوزی جزئی روبرو شد که با هوشیاری واحدهای ایمنی و آتش نشانی، این آتش سوزی جزئی در طول هفت دقیقه مهار شد.
    به گفته شاهدان عینی، آتش سوزی در پالایشگاه لاوان در محوطه ای کوچک رخ داده و با توجه به مهار فوری آن هیچ گونه آسیبی به واحد تولید فرآورده نفتی نرسیده است.
    بر اساس این گزارش، همه واحدهای پالایشگاه لاوان هم اکنون بدون هیچ گونه مشکلی در مدار تولید قرار دارند و کمپرسور آسیب دیده طی ١٠ روز آینده دوباره وارد مدار تولید می شود.
    کمپرسور آسیب دیده در  واحد بهبود کیفیت گازوئیل پالایشگاه لاوان در مرحله پیش راه اندازی بوده، بنابراین وقوع این حادثه جزئی در این بخش، دیگر بخشها را تحت تاثیر قرار نمی دهد و هیچ گونه کاهش تولید گازوئیل صورت نگرفته است.

آنش سوزی   پالایشگاه لاوان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219