۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - 2024 16 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

در صندوق جدید سرمایه گذاری توسعه گروه نیکی به سود ها هم سود می رسد

در صندوق جدید سرمایه گذاری توسعه گروه نیکی به سود ها هم سود می رسد
کد: 15855   تاریخ انتشار :۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۷

  به گزارش  TSEpress علی رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس اعلام کرد: صندوق سرمایه گذاری توسعه گروه نیکی با مجوز و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می‌کند و  شرکت مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر مدیریت آن را برعهده دارد. این صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت است که پذیره نویسی  آن به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سابق بورس تهران با اشاره به مزیت های این صندوق برای سرمایه گذاران گفت: در این صندوق برخلاف سایر صندوق های مشابه ، بازده ماهانه سرمایه گذاران، دوباره و به صورت خودکار وارد چرخه سرمایه گذاری های صندوق می شود. به این ترتیب مراحل اداری و وقت گیر مربوط به برداشت و سرمایه گذاری دوباره سودها حذف می شود.

مدیرعامل گروه نیکی گستر افزود: در شرایطی که انتظار می رود نرخ سود سپرده بانکی در آینده نزدیک کاهش یابد، این موضوع می تواند مزیت مالی فراوانی برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219