#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش ۳۹.۷درصدی تولید کامیون در سنگین‌ وزن‌های خودرویی

افزایش ۳۹.۷درصدی تولید کامیون در سنگین‌ وزن‌های خودرویی
کد: 20325   تاریخ انتشار :۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۶

تولید انواع خودروی سنگین در شهریور ماه امسال افزایش یافته است.

 

به گزارش TSEpress  شهریور ماه تولید انواع کامیون به طور میانگین با رشد ۳۹.۷ درصدی همراه بوده است.

ب نقل از ایسنا، در این مدت تولید انواع کامیون در گروه بهمن ۱۹.۵ درصد افزایش یافته و از ۴۳۱ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۵۱۵ دستگاه رسیده است.

تولید این محصولات در تیراژه دیزل نیز با رشد ۱۵۰ درصدی همراه بوده و از ۱۰ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۴ به ۲۵ دستگاه افزایش یافته است.

همچنین تولید کامیون در ماموت نیز رشد یافته و با افزایش ۱۲۵.۷ درصدی از ۳۵ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۷۹ دستگاه افزایش یافته است.

تولید انواع کامیون در سایپا دیزل نیز صعودی بوده و با رشد ۶۳.۲ درصدی از ۲۳۹ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۴ به ۳۹۰ دستگاه رسیده است.

تولید این محصولات در زامیاد نیز از صفر دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به یک دستگاه افزایش یافته است.

اما گذشته از این شرکت‌ها تولید کامیون در باقی خودروسازان داخلی شامل ایران خودرو دیزل، کاریزان خودرو و آذهایتکس با کاهش همراه بوده است.

در این زمینه تولید انواع کامیون در ایران خودرو دیزل ۴۲.۶ درصد کاهش یافته و از ۶۸ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۳۹ دستگاه رسیده است.

تولید این محصولات در کاریزان خودرو نیز نزولی بوده و با کاهش ۶۸.۳ درصدی از ۶۳ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۲۰ دستگاه کاهش یافته است.

همچنین تولید کامیون در آذهایتکس نیز به طور کامل متوقف شده و از ۱۲ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به صفر رسیده است.

خودرو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219