#
#
گزارش روز - شنيده ها

شنیده های بازار 17 دی(1)

شنیده های بازار 17 دی(1)
کد: 1364   تاریخ انتشار :۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۸

  • شنیده می شود مزایده املاک بلا استفاده پگاه اصفهان در دست اقدام است که نقدینگی حاصل از آن صرف افزایش سرمایه شرکت جهت توسعه حوزه فعالیت ها و باعث سودآوری عملیاتی خواهد شد.این افزایش سرمایه 138 درصدی از محل اندوخته و فروش املاک مازاد می باشد.
  • شنیده می شود کربن ایران به دلیل کاهش قیمت نفت با کاهش قابل توجه قیمت مواد اولیه مواجه شده است که همین امر می تواند سبب کاهش جدی بهای تمام شده شرکت شود. برخی از منابع خبری از بهبود وضعیت شرکت و حتی روند رو به رشد سودآوری در سال 94 خبر می دهند.
  • شنیده ها حکایت از تایید افزایش سرمایه 450 درصدی وآتی دارند.گویا این افزایش سرمایه ترکیبی از سود انباشته(تا 200 درصد) و مطالبات و آورده می باشد.
  • در نماد شپلی شنیده ها حکایت از پوشش زیان تا پایان سال 94 دارند.همچنین شنیده شده بخش عظیمی از سهام شپلی به بانک پارسیان بابت تهاتر بدهی منتقل شد و هم اکنون بانک پارسیان سهامدار شپلی می باشد.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219