۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 30 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

مدیر خوش نام بازار سرمایه سکاندار سرمایه گذاری آتیه دماوند شد

مدیر خوش نام بازار سرمایه سکاندار سرمایه گذاری آتیه دماوند شد
کد: 36008   تاریخ انتشار :۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۵

به گزارش اخبار بورس Tse Press مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند در صبح امروز پنجشنبه ۳ مردادماه با حضور آقای حسین مهری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن ، آقای موحد نژاد عضو هیأت مدیره و مدیران بانک صنعت و معدن و همچنین اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت و مدیران شرکتهای تابعه  گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند برگزار شد.

آقای دکتر حسین مهری رئیس محترم هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن،  آقای دکتر عباسعلی ارجمندی را به عنوان مدیرعامل  شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند منصوب کرد.

ایشان ضمن تشکر از مدیرعامل سابق "آقای مهندس سعید فایقی"، ابراز داشتند انتصاب افراد شایسته و توانمند با دیدگاه و سوابق اجرایی و عملیاتی در مجموعه هیأت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند منجر به شکوفایی بیش از پیش و نیل به اهداف بزرگ شرکت در راستای سیاست های بانک صنعت و معدن و استقرار نظام حاکمیت شرکتی گردد.

عباسعلی ارجمندی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش مالی و یکی از مدیران با سابقه و مجرب بازار سرمایه است. او پیش از این مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی بود .

همچنین  از سال ۱۳۸۸ تا کنون، مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی، یکی از شرکت های وابسته به گروه سرمایه گذاری خوارزمی بوده است.

پیش از آن نیز در گروه سرمایه گذاری خوارزمی،‌ به مدت دوسال مدیریت عاملی شرکت آتی نگر سپهر ایرانیان را به عهده داشته است.

ارجمندی فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۷۰ از شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به عنوان کارشناس و مدیر گروه آغاز کرد و پس از ۱۲ سال فعالیت،‌ از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۵ بر مسند مدیریت شرکت کارگزاری ملی ایران نشست

نظرات(1)

  1. دکتر جمشیدی گفت:

    سال هایی چند سعادت همکاری با این عزیز بزرگوار را داشته ام. ایشان مرد حفظ اصول و اخلاق حرفه ای بوده و با انگیزه بسیار مسئولیت خود را انجام می دهد. ان شاء الله، در این پست هم با موفقیت قرین خواهد شد.

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219