۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - 2024 15 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

نقشه استراتژی سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد

نقشه استراتژی سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد
کد: 16241   تاریخ انتشار :۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۱

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، طی پیامی به مدیران عامل بورس اوراق بهادار تهران، بورس کالای ایران، شرکت سپرده گذاری مرکزی، فرابورس ایران، بورس انرژی ایران، شرکت خدمات و اطلاع رسانی و شرکت فناوری بورس تهران نقشه استراتژی سازمان بورس و اوراق بهادار را ابلاغ کرد.

 به گزارش TSEpress  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در متن این ابلاغیه آمده است؛ سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای اجرا کردن سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری و اولویتهای راهبردی هفت گانه ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارائی، خود را موظف و مکلف به تحقق اهداف و سیاست‌های ابلاغی می داند.

لذا در اولین گام و پس از انجام مطالعات گسترده در زمینه اقتصاد مقاومتی و تبیین دقیق مفاهیم و ابعاد آن، نقشه استراتژی سازمان بورس و اوراق بهادار در حوزه بازار سرمایه مشتمل بر اهداف استراتژیک 60 گانه و چارچوب‌های مورد نیاز برای تحقق اقتصاد مقاومتی ترسیم شده و به تصویب اعضای هیأت مدیره رسید.

با اتکال به عنایت خداوند منان، بدین وسیله نقشه استراتژی سازمان بورس و اوراق بهادار به شما همکار ارجمند ابلاغ می شود.

امید آن دارد تا در راستای ایجاد هم افزایی و همسویی هر چه بیشتر در سازمان، ضمن همسو کردن اهداف فردی خویش با اهداف سازمانی مصوب، نهایت تلاش و پشتکار خویش را در ادامه مسیر به کار بندید .

در این باره و به منظور اجرائی کردن اهداف استراتژیک نقشه استراتژی، شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس موظف به پیاده سازی و پایش نقشه استراتژی سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های ارکان است. لذا ضروریست این شرکت با همکاری سازمان و تمامی ارکان، سنجه های استراتژیک متناسب با هر هدف استراتژیک را تعریف کرده، مقادیر اهداف کمی مرتبط با هر سنجه، تعیین شده و برنامه ها و اقدامات ابتکاری جهت تحقق اهداف تعریف و عملیاتی شود. در فازهای بعدی باید کارت امتیازی متوازن لایه‌های میانی سازمان و کارت اهداف فردی مبتنی بر BSC، به منظور ایجاد یک سیستم مدیریت عملکرد اثربخش مبتنی بر استراتژی ها، طراحی و پیاده سازی شود.

 

سازمان بورس و اوراق بهادار   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219