۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - 2024 18 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

پروژه‌های مشترک ایران و آمریکا در اصفهان

پروژه‌های مشترک ایران و آمریکا در اصفهان
کد: 13748   تاریخ انتشار :۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۶

روز بیست‌ونهم آذرماه سال 1334 خبری مبنی بر بهره‌برداری از چند پروژه مشترک ایران و آمریکا در اصفهان در جراید کشور منتشر و طی آن گفته شد: مراسم افتتاح 9 پروژه مربوط به اصل چهار، در اصفهان با حضور وزاری کار، راه و نیز استاندار اصفهان و روسای اداره اصل چهار در محل باشگاه جدید کارگران اصفهان برگزار شد.

  به گزارش  TSEpress در این مراسم آقای ذوالفقاری استاندار اصفهان گفت: برای بنده کمال مسرت و خوشوقتی است که امروز در این محل حضور به هم رسانیده‌ام و موسسات عام‌المنفعه را که از طرف هیات اقتصادی آمریکا، در ایران اهداء می‌گردد را رسما افتتاح می‌نمایم. هیات اقتصادی آمریکا در اصفهان گام‌های بزرگی برای رفاه و آسایش اهالی اصفهان برداشته است که از آن جمله تاسیس همکاری‌های بهداشتی کنونی است.  بعد آقای گریگوری، رئیس کل اصل چهار در ایران گفت: به‌طوری که استحضار دارید، میزان کمک مالی اصل چهار به ایران در سال‌جاری بالغ بر 28 میلیون دلار می‌باشد و توجه فعلی ما بیشتر معطوف به این است که به کمک‌های فنی و توسعه منابع نیروی انسانی بپردازیم و برای این منظور 13 میلیون دلار تخصیص داده شده است. پروژه‌های 9 گانه‌ای که امروز افتتاح گردید عبارتند از: ساختمان ادارات واقعه در محوطه رسومات(مشروب‌سازی) برای اداره کشاورزی، یک تعمیرگاه برای ماشین‌آلات کشاورزی، یک آزمایشگاه حشره‌شناسی، تعمیرگاه اداره راه، گاراژ برای نگهداری ماشین‌آلات و باشگاه کارگران.
منبع : دنیای اقتصاد

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70