۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - 2024 12 Apr
#
#
گزارش روز - شنيده ها

پیش بینی بازار 9 دی

پیش بینی بازار 9 دی
کد: 1121   تاریخ انتشار :۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۱۵

 تعادل حرف اول بازار

پس از جمع آوری صف فروش فارس در معاملات دیروز و انجام بیش از 48 میلیون حجم در بزرگترین شرکت بورسی ایران، متعادل شدن نمادهایی چون کگل، ثنوسا و ثاباد که جزو نمادهای پرطرفدار بازار به شمار می رود انتظار می رود بازار طبق روزهای اخیر روندی نه چندان پرحجم و البته دور از فشار فروش را تجربه نماید.

علی رغم کاهش قیمتها و نزدیکی قیمت سهام بسیاری از شرکتها به محدوده کف قیمتی یکسال اخیر خود باز هم حمایت چندانی از سوی حقوقی های بازار از نمادهای مطرح بازار از جمله خودرو ، گروه بانکی رمپنا و تاپیکو دیده نمی شود که این مساله طی چند هفته اخیر اجازه رشد ممتد و ادامه دار بازار را نداده است و چنانچه بزرگان حقوقی بازار همچنان نظاره گر باشند و یا منبع مالی جدیدی از سوی نهادهای دولتی به بازار تزریق نگردد نمی توان صعودی برای بازار متصور بود .

با توجه به شرایط فعلی بازار و در صورت عدم وقوع اتفاقی خاص می توان انتظار رکود بر بازار ، کاهش دامنه نوسان و کاهش ارزش معاملات در روز آتی را داشت .

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219