#
#
اخبار اقتصادی بورس

گزارش اقتصادی دو وزیر به هیات دولت

گزارش اقتصادی دو وزیر به هیات دولت
کد: 10399   تاریخ انتشار :۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۰

گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص «وضعیت واحدهای تولیدی، تولیدات صنعتی و معدنی و صادرات غیرنفتی»، در جلسه هیات دولت به ریاست رییس جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش   TSEpress به نقل از  ایسنا گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص «وضعیت واحدهای تولیدی، تولیدات صنعتی و معدنی و صادرات غیرنفتی»، در جلسه هیات دولت به ریاست رییس جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. هیات دولت همچنین در این جلسه که عصر یکشنبه برگزار شد، با اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار به وزارت نیرو از محل منابع صندوق توسعه ملی به صورت تسهیلات با نرخ سود متعارف نظام‌نامه آن صندوق برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی به روستاها با اولویت پروژه‌هایی که در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ به بهره‌برداری می‌رسند، موافقت کرد. همچنین هیأت وزیران، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را مکلف نمود بابت فعالیت‌های ارائه خدمات پستی، مخابراتی، فناوری اطلاعات و صدور مجوز ایجاد شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات مبالغی به عنوان حق‌الامتیاز و حق‌السهم دولت و جریمه قانونی جبران عدم انجام تعهدات، وصول و به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز نماید. تعیین کشورهای دارای شرایط ویژه برای پرداخت فوق‌العاده اشتغال خارج از کشور و نیز اصلاح اساسنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از دیگر مصوبات این جلسه هیأت وزیران بود.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70