۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - 2024 15 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

یکه تازی یکه زارع در فرانسه

یکه تازی یکه زارع در فرانسه
کد: 11807   تاریخ انتشار :۲۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۳

به گزارش TSEpress  به نقل از اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،پس از انتشار خبر حمله تروریستی داعش،سفر رییس جمهور و هیات اقتصادی همراه وی به فرانسه لغو شد اما در این میان سفر مدیرعامل ایران خودرو به پاریس برگزار شد.

بر این اساس هاشم یکه زارع به فرانسه رفت تا در دیدار با مدیران ارشد شرکت پژو در خصوص ادامه همکاری این شرکت با طرف ایرانی خود به بحث و مذاکره بپردازد.
هنوز جزئیاتی از نتیجه این دیدار منتشر نشده اما یکه‌زارع وعده ادامه همکاری را با این شریک قدیمی داده و گفته است پس از اجرای برجام، شرکت پژو در اولویت همکاری است چراکه هم زیرساخت‌های آماده ای دارد و هم اینکه مردم ایران رابطه بیشتری را با محصولات پژو برقرار کرده‌اند.
بر اساس این گزارش این اقدامات حاکی از آنست که در آینده نیز شرکت فرانسوی پژو همچنان شریک اقتصادی خودروسازی ایران خواهد ماند.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219