#
#
اخبار اقتصادی بورس

بازگشایی نماد «های‌وب» از فردا چهارشنبه

بازگشایی نماد «های‌وب» از فردا چهارشنبه
کد: 30690   تاریخ انتشار :۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵

رئیس سازمان بورس با اشاره به آخرین اقدام‌ها برای بازگشایی نماد معاملاتی های وب گفت: به منظور حمایت از سهامداران این شرکت از فردا چهارشنبه در خارج از ساعت معاملات بورس امکان بازخرید سهام از سوی سهامدار عمده فراهم شده است.

به گزارش TSEpress شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، پیرامون آخرین اقدام‌ صورت گرفته در مورد رفع ابهام ناشر داده‌گستر عصر نوین گفت‌: فرایند تکمیل مستندات و رفع ابهام در گزارش‌های مالی این شرکت در حالی ادامه دارد که برای حمایت از سهامداران این شرکت از فردا چهارشنبه ششم خردادماه 97 پس از پایان ساعات معاملات و براساس سازوکاری مشخص امکان بازخرید سهام از سوی بازارگردان سهامدار عمده فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه مکانیزم مظنه قیمت و همچنین حجم سهام قابل بازخرید از سوی سهامدار عمده به زودی از طریق بورس تهران اعلام خواهد شد، گفت: با توجه به توقف طولانی‌مدت نماد معاملاتی «های‌وب» و لزوم رفع ابهام‌ها از صورت‌های مالی این ناشر خوش‌بختانه شورای عالی بورس تصمیم گرفت تا خارج از ساعات نقل و انتقال سهام با توافق سهامدار عمده امکان بازخرید سهام برای سهامداران فراهم باشد.

محمدی گفت:‌ با توجه به باقی ماندن ابهام‌ها همچنان نماد معاملاتی «های‌وب» در ساعات رسمی معاملات متوقف باقی خواهد ماند.

رئیس سازمان بورس در عین حال از سازوکار عرضه گواهی‌های ارزی در بورس تهران و تهیه دستورالعمل‌های مورد نیاز برای آن خبر داد و گفت: با توجه به ساختارهای موجوددر بازار سرمایه امکان انجام معاملات توافقی گواهی ارزی در بورس تهران ظرف مدت یک هفته فراهم خواهد شد.

 

های وب   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219