#
#
اخبار اقتصادی بورس

سرمایه‌گذاری 80 میلیون یورویی سوئیس در بخش حمل و نقل ریلی ایران

سرمایه‌گذاری 80 میلیون یورویی سوئیس در بخش حمل و نقل ریلی ایران
کد: 30828   تاریخ انتشار :۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱

مدیرعامل شرکت ماتیزا سوئیس اظهار کرد: صدها سال است که سیاست کشور سوئیس بی‌طرفی در سیاست جهانی بوده و در قضیه برجام و تحریم‌های ایران، کشور سوئیس تصمیم گرفته است، بی‌طرف بماند.

به گزارش TSEpress  تفاهم‌نامه پروژه‌های بازسازی و تعمیر اساسی دو دستگاه ماشین سرند بالاست و 6 تا 9 دستگاه ماشین زیرکوب ریل و 21 دستگاه ماشین‌آلات خطی امروز بین شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت ماتیزا سوئیس به امضا رسید.
در این مراسم مازیار یزدانی، معاون فنی و زیربنایی راه آهن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مناقصه 21 دستگاه ماشین‌آلات ریلی در شبکه حمل و نقل ریلی در حال برگزاری است، گفت: شرکت ماتیزا سوئیس موافقت کرده است،  با تامین مالی لازم در این مناقصه شرکت کند. این مناقصه یک پروژه انقلابی در شبکه ریلی به شمار می‌رود، چراکه ماشین‌آلات و تولیدکنندگان در دنیا به صورت انحصاری کار می‌کند. یزدانی تصریح کرد: میزان سرمایه‌گذاری در مرحله اول، 20 میلیون یورو است که با مکاتبات صورت گرفته قرار است سوئیس تا سقف 80 میلیون یورو در ایران هزینه کند. در ادامه این مراسم فرانز مسترلین، مدیرعامل شرکت ماتیزا سوئیس اظهار کرد: صدها سال است که سیاست کشور سوئیس بی‌طرفی در سیاست جهانی بوده و در قضیه برجام و تحریم‌های ایران، کشور سوئیس تصمیم گرفته است، بی‌طرف بماند. مدیرعامل ماتیزا گفت: توافق ما با شرکت راه آهن در چهار قسمت بوده است؛ بخش اول مربوط به بازسازی دو دستگاه سرند بالاست ، بخش دوم فروش 6 تا 9 دستگاه زیرکوب راه آهن ، بخش سوم فروش تجهیزات جدید برای مناقصه و بخش چهارم ساخت مرکز تعمیر، نگهداری و آموزش پرسنل ایرانی است.

حمل و نقل ریلی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219