#
#
اخبار اقتصادی بورس

صنایع آذرآب بعنوان یک شرکت دانش بنیان شناخته شد

صنایع آذرآب بعنوان یک شرکت دانش بنیان شناخته شد
کد: 31836   تاریخ انتشار :۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

بر اساس گزارش ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ شرکت صنایع آذرآب بعنوان یک شرکت دانش بنیان شناخته شد

  • به گزارش TSEpress شرکت صنایع آذرآب با توجه به سطح علمی کارشناسان،کیفیت محصولات و نیز نحوه طراحی و تولید محصولات مختلف و متنوع مورد نیاز صنایع کشور، با نظر کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان شناخته شد.
  • به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع آذرآب، کسب عنوان محصول دانش بنیان در زمینه های طراحی، ساخت و نصب بویلر؛ مخازن تحت فشار استوانهای با ضخامت نرمال؛ تاور و راکتور با ضخامت نرمال و مخازن تحت فشار کروی، در کارگروه مذکور، نشان دهنده توانمندی این شرکت در عرصه دانش و فناوری در سطح کشور است.
  • این گزارش می افزاید: بر این اساس، شرکت آذرآب نیز همانند سایر شرکت های دانش بنیان می تواند از برنامه های حمایتی همچون معافیت ها و تسهیلات گمرکی، تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات صندوق توسعه ملی، تسهیلات حمایت از صادرات و تبادل فناوری، تبلیغات درصدا و سیما و سایر تسهیلات در نظر گرفته شده برای اینگونه شرکت ها، استفاده نماید.
  • در این گزارش همچنین ضمن عرض تبریک به همه ذینفعان این شرکت بویژه مدیران و کارکنان متعهد، خدوم توانمند شرکت آذرآب، اظهار امیدواری شده است تا با حمایت همه جانبه همه دست اندرکاران صنایع کشور و با مساعدت و پشتیبانی دولت و سهامداران شرکت و نیز صبر و بردباری وهمدلی و وفاق کارکنان بخش های مختلف، موفقیت های بیشتری را برای شرکت صنایع آذرآب شاهد باشیم.

بازار سرمایه ایران   بورس   دانش بنیان   صنایع آذر آب   فاذر   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219