۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش قیمت خودرو در قالب بسته

افزایش قیمت خودرو در قالب بسته
کد: 32109   تاریخ انتشار :۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت صمت درباره قیمت خودرو گفت: وزیر صمت الزام کرده‌است‌ بسته ای برای قیمت خودرو با لحاظ خدمات و ارتقای کیفیت‌ تنظیم شود.

به گزارش TSEpress به نقل از شاتا جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت برگزارشد. مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی ، تامین ، توزیع و تنظیم بازار در حاشیه این جلسه از تلاش برای کاهش قیمت لاستیک و مرغ مصرفی خبر داد ودرباره قیمت خودرو اظهار کرد: وزیر صمت الزام کرده‌است‌، بسته ای برای قیمت خودرو با لحاظ خدمات و ارتقای کیفیت‌ تنظیم شود.
  • کلامی در ادامه در زمینه قیمت خودرو گفت: وزیر صمت الزام کرده است که بسته ای برای قیمت خودرو تنظیم شود و باید خدمات ‌پس از فروش و ارتقای کیفیت خودرو نیز در آن دیده شود و موضوع قیمت هم در کنار آن پرداخته خواهد شد که هنوز بسته مصوب نشده و در حال طرح در کارگروههای کارشناسی است.

افزایش قیمت   بورس تهران   خودرو   سایپا   وزیر صمت   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219