۲ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 22 Mar
#
#
تحلیل ها

نگاهی به گزارش آبان ماه فولاد آلیاژی ایران

نگاهی به گزارش آبان ماه فولاد آلیاژی ایران
کد: 32405   تاریخ انتشار :۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶

شرکت فولاد آلیاژی ایران، در آخرین گزارش تولید و فروش ماهانه آبان ماه موفق به تحقق ۱۹۹ میلیارد تومان فروش از ناحیه محصولات خود شده است و به طور کلی تا کنون ۱۱۰۱ میلیارد تومان فروش محقق نموده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۸۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش TSEpress در ماه گذشته یعنی مهر ماه، شرکت توانسته بود ۱۵۱ میلیارد تومان از محل فروش را محقق نماید که در مقایسه با آبان ماه، شرکت توانسته است ۳۱ درصد رشد را در فروش محصولات خود محقق نماید. از نظر حجم فروش نیز شرکت با ۲۳ درصد افزایش نسبت به ماه گذشته حدود ۳۸ هزار تن محصول به فروش رسانده است. به طور کلی حجم فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۴ درصدی داشته است.
  • به نقل از معدن ۲۴ به طور متوسط، نرخ های شرکت نسبت به ماه گذشته با رشد ۷ درصدی همراه بوده است که به طور کلی عملکرد آن مناسب بوده است.
  • باید توجه کرد که گزارش خوب شرکت در مهرماه بنا بر افزایش نرخ ها بوده است در حالی که گزارش پیش رو که خود رکوردی در گزارشات ماهانه سال ۱۳۹۷ می باشد، به علت افزایش حجم فروش محقق شده است. در گزارشات پیشین نیز اشاره کرده بودیم که افزایش حجم فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که برای افزایش فروش سیاست های بازاریابی باید تدارک دیده شود اما افزایش نرخ ها از عوامل بیرونی تعیین می شود.
  • نکات کلی گزارش:
  • فروش ۳۸ هزار تن محصول در آبان ماه
  • فروش ۲۷۴ هزارتن محصول تا انتهای آبان
  • افزایش ۷ درصدی نرخ محصولات
  • افزایش ۸۰ درصدی مبلغ فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل .

فولاد آلیاژی ایران   فولاژ   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219