۲ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 22 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش سرمایه پست بانک ایران

افزایش سرمایه پست بانک ایران
کد: 32558   تاریخ انتشار :۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۲

حسینی‌کیا عضو هیات رییسه‌ کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم تا در بودجه ۹۸ بخش سرمایه‌ای پست بانک افزایش یابد تا بتواند خدمات کامل‌تری ارائه دهد.

  • به گزارش TSEpress روابط عمومی پست بانک ایران: وی در ادامه درخصوص عملکرد پست بانک به عنوان بانکی تخصصی حوزه ICTگفت: پست بانک، بانکی تخصصی در حوزه ICT است و در مناطق روستایی حضور فعالی دارد، بنابراین باید این نکته را بدانیم که این بانک، بانک شهری نیست، لذا در عرصه‌ی روستایی فعالیت‌های عمده ای انجام داده است.
  • عضو هیات رییسه‌ کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: منابع محدود پست بانک موردی است که در مجلس به آن اشاره و به این بانک کمک شد. همچنین از بودجه ۹۷ به این بانک اختصاص داده شد و در تلاشیم تا از بخش دیگری در بودجه ۹۸ کمک گیریم تا بخش سرمایه ای این بانک بیشتر شود و خدمات کامل تری ارائه دهد.
  • حسینی کیا، اظهار کرد: در بخش ICT نیز به دلیل آنکه پست بانک زیر مجموعه‌ی وزارت ارتباطات است، باید این وزارتخانه کمک کند تا این بانک بتواند ارائه‌ی خدمات بهتری به مردم داشته باشد.
  • عضو هیات رییسه‌ کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مشکل این بانک در بخش سرمایه ای است که اگر رفع شود، عملکرد بهتری را شاهد خواهیم بود.

بورس تهران   پست بانک   وپست   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219