۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 2 Apr
#
#
اخبار اقتصادی بورس

خودرویی که به زودی وارد بازار ایران می‌شود

خودرویی که به زودی وارد بازار ایران می‌شود
کد: 32679   تاریخ انتشار :۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۷

به تازگی تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد نمونه استتار شده هایما فامیلی یا همان M۵ وارد کشور شده و مراحل تست های فنی را پشت سر می گذارد.

به گزارش TSEpress این خودرو که در حال طی تست های فنی است بناست تا توسط ایران خودرو تولید و روانه بازار شود.
  • کمپانی چینی فامیلی یا M5 جدید که در برخی از بازار ها  نیز با نام F5  شناخته می شود را با موتور ۱٫۶ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۱۲۳ اسب بخار  تولید می کند که البته این موتور بنا به سفارش می تواند با نوع توربو شارژ نیز تعویض شود از سویی دیگر احتمال داده می شود که هایما فامیلی بازار ایران مانند هایما S5، محصولی متفاوت با نسخه های رایج این کمپانی چینی باشد.
  • موتور ۱٫۵ لیتری توربو شارژ با توان ۱۶۱ اسب بخار از مواردی است که شاید ایران خودرو آن را برای هایما فامیلی بازار ایران سفارش گذاری کند هر چند که تا زمان عرضه رسمی این خودرو و اینکه با چه موتور و چه ظاهری ( نسخه فیس لیفت یا نمونه قدیمی) روانه بازار ایران می شود باید منتظر شد.

ایران خودرو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219