#
#
اخبار اقتصادی بورس

ایران عضو اتحادیه راه‌آهن‌های CIA شد

ایران عضو اتحادیه راه‌آهن‌های CIA شد
کد: 32776   تاریخ انتشار :۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶

معاون بازرگانی و بهره برداری شرکت راه‌آهن از عضویت راه آهن ایران در اتحادیه راه آهن های کشورهای مشترک المنافع (CIS) خبر داد.

به گزارش TSEpress بابک احمدی با اشاره به اینکه آسیب‌های ناشی از تحریم‌ها در بخش ریلی ناچیز است گفت: بیشترین ثبات در تحریم‌های اخیر را حمل‌ونقل ریلی‌ داشته است و با همکاری شرکت‌های خصوصی برنامه‌های خوبی در این بخش شاهد هستیم.
  • وی از عضویت راه‌آهن ایران در اتحادیه راه آهن های کشورهای CIS (کشورهای مستقل مشترک المنافع) خبر داد و تصریح کرد: راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به تازگی عضو وابسته CIS شده است. در بحث مشکلات واگن‌های روسی نیز تا چند ماه آینده به طور کامل از واگن‌های ایرانی برای انتقال بار در حوزه بین‌الملل استفاده خواهیم کرد.
  • معاون بازرگانی و بهره برداری شرکت راه‌آهن گفت: در حوزه کشورهای CIS کامیون وسیله مناسبی برای حمل بار نیست و پایه حمل‌ونقل در این حوزه حمل‌ونقل ریلی است بر همین اساس باید در جلب و انتقال بار به شبکه ریلی کوشا باشیم.
  • وی تاکید کرد: رویکرد اصلی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ایمنی است و نگاه به مقوله ایمنی نگاه ویژه و مهمی است.

بازار سرمایه   بورس تهران   حمل و نقل ریلی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219