#
#
اخبار اقتصادی بورس

رشد ۳.۲ هزار میلیارد تومانی درآمدهای بانک ملت

رشد ۳.۲ هزار میلیارد تومانی درآمدهای بانک ملت
کد: 33072   تاریخ انتشار :۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵

بانک ملت با سرمایه ۵ هزار میلیارد تومانی گزارش عملکرد یک و ۹ ماهه سال جاری را منتشر کرد.

به گزارش TSEpress "وبملت" در ۹ ماهه سال جای مبلغ ۱۴.۶ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی کرده که در مقایسه با درآمد تسهیلات اعطایی در دوره مشابه سال گذشته که ۱۱.۴ هزار میلیارد تومان بود، ۳.۲ هزار میلیارد تومان رشد را نشان می دهد.
  • در آذر ماه سال گذشته بانک ملت ۱.۳۸ هزار میلیارد تومان از تسهیلات در کسب کرد بود که این مبلغ در سال جاری افزایش داشته و رقمی بشتر ۱.۷۴ هراز میلیارد تومان نشان می دهد. طبق همین گزارش این بانک مبلغ ۱۱.۲۴ هزار میلیارد تومان سود به سپرده های سرمایه گذاری در ۹ ماه سال جاری پرداخت کرده که این عدد درمدت مشابه سال گذشته ۱۱.۹۴ هزار میلیارد تومان بود.
  • همچنین در آذر ماه سال گذشته بانک ملت ۱.۲۸ هزار میلیارد تومان سود به سپرده ها پرداخت کرد که این مبلغ در سال جاری کاهش داشته و رقم ۱.۲۱ هزار میلیارد تومان نشان می دهد. مقایسه مجموع درآمدها با جمع پرداخت سود سپرده ها بانک ملت در ۹ ماهه سال جاری که رقم ۱۴.۶ هزار میلیارد تومان درآمد در مقابل ۱۱.۲ هزار میلیارد تومان پرداخت سود سپرده، تراز مثبت ۳.۳۸ هزار میلیارد تومان در آمد تسهیلات نسبت به پرداخت سود سپرده ها را نشان می دهد که رشد بسیار مطلوبی را نمایان می کند.

بازار سرمایه   بانک ملت   بورس تهران   وبملت   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219