#
#
اخبار اقتصادی بورس

با سیاست جدید قیمتی، قیمت خودرو واقعی می شود

با سیاست جدید قیمتی، قیمت خودرو واقعی می شود
کد: 33170   تاریخ انتشار :۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶

با عرضه محصولات خودروسازان تا ۵ درصد زیر حاشیه بازار، قیمت خودرو در بازار تحت تاثیر قرار گرفته و به قیمت واقعی نزدیک می شود.

به گزارش TSEpress  معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، با توجه به آغاز اعلام قیمت جدید برخی از خودروها با ۵درصد زیر حاشیه قیمت بازار گفت: با اجرای این فرمول از سوی شرکتها، قیمت خودرو کاهش می یابد.
  • فرشاد مقیمی اظهار داشت: در حال حاضر قیمتی که در بازار خودرو وجود دارد کاذب بوده و واقعی نیست اما با عرضه محصولات خودروسازان تا ۵ درصد زیر حاشیه بازار، قیمت خودرو در بازار تحت تاثیر قرار گرفته و به قیمت واقعی نزدیک می شود.
  • وی همچنین در خصوص تاثیر رشد تولید و افزایش عرضه شرکتها در شکست قیمت خودرو در بازار به پرشین خودرو خاطرنشان کرد: با رشد تولید و امکان خرید مستقیم و تحویل فوری شرکت های خودروسازی، قیمت کاذب در بازار خودرو شکسته شده و قیمت ها در بازار سیر نزولی خواهد یافت.

بورس تهران   قیمت خودرو   معاون وزیر   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219