۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - 2023 22 Sep
#
#
اخبار اقتصادی بورس

انصاری: پیشگیری از سرطان و نجات جان انسانها با هیچ معیار مادی قابل سنجش نیست

انصاری: پیشگیری از سرطان و نجات جان انسانها با هیچ معیار مادی قابل سنجش نیست
کد: 33239   تاریخ انتشار :۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۷

با حضور علی انصاری، موسس و مالک بانک آینده و مجموعه ایران‌مال، پانصد نفر از شفا یافتگان بیماری سرطان به همراه یک عضو خانواده شان میهمان ویژه همایش پیشگیری از سرطان به میزبانی مرکز جامع کنترل سرطان ایران ICCC در منطقه ۲۲ تهران خواهند بود.

به گزارش TSEpress علی انصاری رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه و نیکوکاری تات، صبح امروز با اعلام این مطلب در جمع مدیران و اعضای ستاد برگزاری “همایش مردمی پیشگیری و کنترل سرطان”، گفت: بنده با پیشنهاد آقای پروفسور محمد اسماعیل اکبری رئیس مرکز تحقیقات سرطان ایران که مدیر مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه ۲۲ هستند، در همان لحظه اول موافقت کردم و معتقدم کمک به پیشگیری از بیماری سرطان که افسار گسیخته پر تعداد می شود، نجات جان انسان هاست و با هیچ معیار مادی، قابل سنجش نیست.
  • وی افزود: گسترش سرطان های مختلف بنابر آمار رسمی، بر نگرانی ها می افزاید و وظیفه همگان بویژه نیکوکاران است که در حد امکان به عرصه آگاه سازی مردم، کاهش رشد و کمک به درمان بیماران، وارد شوند.
  • انصاری با خداپسندانه تلقی کردن و انسان دوستانه خواندن حرکت مردمی پیشگیری از سرطان و اعلام تقبل هزینه های برگزاری این همایش مرتبط با هفته ای به همین نام در مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه ۲۲ که بزرگترین مرکز مطالعات، تحقیقات و پیشگیری از سرطان است، اظهار امیدواری کرد حضور شفا یافتگان بیماری سرطان و دعای آنان، فصلی نیک و اقدام خداپسندانه ای در آستانه آغاز به کار مجموعه ایران مال باشد.

بانک آینده   علی انصاری   

نظرات(1)

  1. معراج نیکنام. گفت:

    انصاری جان کمک خوبه ولی پیدا کردن دلایل بوجود اورنده سرطان درایران خودمان خیلی خوبه که شناسایی بشه .دکل های مخابراتی وخیلی جیزهای دیگه.که میشه خارج از شهرها باشه و کمتر مردم را درمعرض امواج قراربدهند.

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219