#
#
اخبار اقتصادی بورس

سیاست گروه سایپا،مدیریت بازار و قیمت خودرو در بازار است

سیاست گروه سایپا،مدیریت بازار و قیمت خودرو در بازار است
کد: 33310   تاریخ انتشار :۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا گفت: با توجه به بسته پیشنهادی صنعت خودرو که در آن موضوعات تامین نقدینگی و قیمت گذاری خودرو در حال نهائی شدن است امکان افزایش تولید و مدیریت بازار و قیمت در گروه سایپا میسر خواهد شد.

به گزارش TSEpress حسن قره ئی اظهار کرد: با توجه به توقف کاهش تولید خودرو در کشور و رسیدن به ثبات نسبی در این حوزه، گروه خودرو سازی سایپا برنامه ریزی خود را برای افزایش تولید و پاسخ گویی به تعهدات قبلی آغاز کرده و پیش بینی می کنیم در صورتی که روند فعلی حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت از خودروسازان ادامه یابد، بتوانیم تا چند ماه آینده استراتژی پایداری بازار را پیاده سازی کنیم.

  • به گفته قره ئی از آن جایی که خودروسازان ملزم به پرداخت جریمه دیرکرد تحویل خودرو به مشتریان هستند، گروه خودرو سازی سایپا تلاش می کند هر چه سریعتر با افزایش تولید، تعهدات خود را پاسخ داده و زمینه مدیریت تقاضا را در بازار فراهم کند.
  • وی افزود: در صورتی که تقاضا در بازار به دلیل حذف واسطه گری ناشی از منطقی شدن قیمت ها کاهش یابد، تب تقاضای موجود فروکش خواهد کرد و خودروسازان می توانند برای اتخاذ روش های متنوع فروش نظیر فروش شرایطی و اعتباری خودرو به مشتریان برنامه ریزی کنند.
  • رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه خودروسازی سایپا در پایان گفت: تولید خودرو در کشور پس از یک دوره چند ماهه پرالتهاب که ناشی از تحریم ها و برهم خوردن ثبات اقتصادی کشور بود، روند پایداری را سپری می کند و به نظر می رسد هم وزارت صنعت و هم تولید کنندگان توانسته اند با شناسایی روش های جدید جهت ایجاد افزایش تولید، روند تولید را در کشور بهبود بخشند.

ایران خودرو   بازار سرمایه   بورس تهران   خساپا   خودرو   سایپا   

نظرات(1)

  1. حسین کاظمی گفت:

    متاسفانه آنقدربد قولی وتاخیرکردن درایفای تعهدات که من یکی تا آخرعمرم ازاینها خودرونمیخرم تودلار ۴۰۰۰ تومنی ازماپول گرفتن تودلار۱۰ تومن باقیمت جدیدقراره بدن باماهها تاخیر ..کاش سکه ودلارمیخریدیم وگول ایرانخودرووسایپای نامطمئن رونه

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219