۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

حمایت انجمن قطعه سازان ایران از مدیرعامل جدید سایپا

حمایت انجمن قطعه سازان ایران از مدیرعامل جدید سایپا
کد: 33456   تاریخ انتشار :۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸

رئیس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به حضور مدیرعامل جدید در شرکت سایپا، گفت: انجمن قطعه سازان ایران آماده هرگونه همکاری با سایپا برای تامین قطعات خودروهای تولیدی این گروه خودروسازی است.

به گزارش TSEpress سید مرتضی مرتضوی با بیان مطلب ، اظهارداشت: به دنبال تصمیم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در خصوص تغییر مدیرعامل این گروه، انجمن قطعه سازان ایران تمام تلاش خود را برای کمک به افزایش روند تولید با این مجموعه بکار می بندد و همچون گذشته در کنار خودروسازان داخلی برای تامین قطعات جهت افزایش تیراژ تولید و ارتقای محصولات خواهد بود.
  • رئیس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به سابقه طولانی مدیرعامل جدید سایپا در صنعت خودرو تصریح کرد:سلیمانی از چهره های باسابقه در صنعت خودرو است و قطعا" با حضور ایشان در سایپا شاهد افزایش روند تولید و همکاری های گسترده و تعامل هرچه بیشتراین شرکت با انجمن خواهیم بود.
  • وی تاکید کرد: انجمن قطعه سازان ایران همگام با اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست های کلان صنعت خودرو با تامین به موقع قطعات خودروهای تولید داخل، در جهت شکوفایی این صنعت حرکت می‌کند.

بازار سرمایه   بورس تهران   خساپا   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219