#
#
اخبار اقتصادی بورس

تشکیل ستاد برای پاسخگویی به اعتراض مشتریان سایپا و ایران خودرو

تشکیل ستاد برای پاسخگویی به اعتراض مشتریان سایپا و ایران خودرو
کد: 33514   تاریخ انتشار :۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تشکیل ستادی در دو شرکت خودروسازی خبر داد که مسئولیت آنها پاسخگویی و رسیدگی به اعتراض مشتریان است .

به گزارش TSEpress مقیمی با اشاره به دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت های خودروساز برای تعیین تکلیف مشتریان، گفت: گروه خودروسازی ایران خودرو و سایپا، ستادی را در معاونت فروش خود تشکیل داده‌اند و به اعتراض مشتریان به تاخیر و شرایط تحویل خودرو رسیدگی می کنند.
  • او در ادامه افزود : امروز به صورت سرزده از این ستاد بازدید کردم که با توجه به فراخوان شرکت های خودروساز، افرادی که امکان تحویل خودروهایشان نبود، به ستاد مراجعه کرده بودند و توافقاتی با خودروسازان داشتند.
  • معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه سایر گروه ها نیز می توانند در روزهای آینده به این ستاد مراجعه کنند، گفت: با توجه به گروه بندی محصولات خودرو سازان، متقاصیان با مراجعه به ستاد و انتخاب محصول مورد نظر می توانند از زمان تحویل خودرو که توسط شرکت خودرو ساز اعلام خواهد شد مطلع شوند.
  • گفتنی است ستاد مشتریان ایران خودرو در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص تهران-کرج(شهید لشکری)جنب بیمه و بانک پارسیان درب ۴ ایران خودرو و ستاد مشتریان سایپا در کیلومتر ۱۸ جاده قدیم،مجموعه سازه گستر(کفش ملی سابق )واقع است.

ایران خودرو   بازار سرمایه   بورس تهران   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219