۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

تزریق نقدینگی به خودروسازان شروع شد

تزریق نقدینگی به خودروسازان شروع شد
کد: 33591   تاریخ انتشار :۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲

رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: با پیگیری های مجدانه وزیر محترم صنعت و تلاش های ویژه ی مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا و نیز مساعدت های بانک مرکزی، در مرحله اول، تزریق حدود هزار میلیارد تومان در هفته جاری، جهت پرداخت مستقیم به قطعه سازان از محل مطالبات، انجام خواهد شد.

به گزارش TSEpress دکتر نجفیان، با بیان اینکه تزریق منابع مالی موجب افزایش تولید خواهد شد، گفت: تخصیص منابع مالی و گشایش جدید نقدینگی روح تازه ای را در کالبد صنعت خودروسازی کشور خواهد دمید و بی شک همه این اقدامات در سایه پیگیری ها و تدابیر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، جناب مهندس سلیمانی انجام گرفته که موجبات ارتقای شاخص های کیفی و افزایش تیراژ تولید خواهد شد.

  • وی افزود: خوشبختانه در هفته گذشته شاهد افزایش چشمگیر عملکرد تیراژ تولید بودیم که مسلماً این امر مهم در بالابردن روحیه کارکنان گروه تاثیر مثبت داشته و برنامه های ساخت داخل و بومی سازی و توسعه محصول، روال صعودی خود را پیدا  کرده است.
  • مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا با ذکر این نکته که روند توسعه محصول و مولفه های افزایش تیراژ تولید از اولویت های گروه خودروسازی سایپا و شخص مدیرعامل گروه است، گفت: ان شاءالله گروه سایپا در سایه این اقدامات مدیرعامل جدید و همدلی و همراهی کارکنان گروه تا پایان سال افزایش تیراژ تولید ۲۵۰۰ دستگاه خودرو در روز را تجربه خواهد کرد و به طبع آن روند پرداخت سازندگان، روال منظم و منطقی خود را باز خواهد یافت و در نهایت تعادل پرداختی روح حاکم بر جریان نقدینگی خواهد بود.
  • وی تاکید کرد: در ضمن همه اقدامات و قراردادهای تسهیلات بانکی، بین سایپا و بانک های عامل نهایی شده و تخصیص درصد پرداختی نیز محاسبه شده، که این پرداخت نقدینگی جدید موجبات پرداخت ۱۲۰ روز مطالبات قطعه سازان را موجب خواهد شد و این کار باعث تقویت و استحکام مضاعف اتصالات حلقه های زنجیر تولید خواهد بود.
  • نجفیان، با اعتقاد بر اینکه موتور محرکه هر شرکت تولیدی، افزایش تیراژ تولید آن سازمان است و در همین راستا، سیاست و برنامه های مهندس سلیمانی نیز بر محور افزایش تولید و پرداخت منظم مطالبات قطعه سازان است، گفت: تفکر جمعی با محوریت انجام سیاست های جدید در گروه سایپا تشکیل شده تا نسبت به تحقق این اهداف اقدامات لازم صورت گیرد که در همین زمینه همراهی و همدلی کارکنان تلاشگر گروه و قطعه سازان ستودنی است.
  • رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: بدون تردید تلاش های کارکنان گروه، همیاری قطعه سازان همراه و حمایت های همه جانبه انجمن قطعه سازان از مدیریت جدید گروه سایپا، در قالب یک تیم منسجم، اهداف اصلی ما را که همانا افزایش تولید است، محقق خواهد ساخت تا بار دیگر توانمندی های گروه خودروسازی سایپا بر مردم شریف و صبور این مرز و بوم به ثمر نشیند و تعهدات تولید و فروش خودرو مجدداً بر مدار اعتماد و اعتبار قرار گیرد.

بورس تهران   خساپا   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219