۳ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 23 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

منابع جدید برای تامین قطعات رنو و پژو جایگزین شد

منابع جدید برای تامین قطعات رنو و پژو جایگزین شد
کد: 33614   تاریخ انتشار :۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) با کاستن از بوروکراسی اداری و سرعت بخشی به روش های ارسال قطعات تلاش دارد تا برخی تبعات ناشی از تحریم بر خدمات پس از فروش را به بهترین شکل مدیریت کند.

به گزارش TSEpress با قطع تولید محصولات رنو و پژو در ایران، زنگ خطر برای برخی دارندگان محصولات این شرکت ها به صدا در آمده است چرا که دیگر دامنه تحریم ها تنها شامل خودروهای وارداتی نمی شود و محصولات تولید داخلی و مونتاژی فرانسوی، کره ای و یا حتی چینی خودروسازان داخلی نیز ممکن است با کمبود قطعات ناشی از تعلیق همکاری طرفین خارجی با ایرانی دچار شوند.
  • در این شرایط اما این پرسش مطرح می شود که وضع خدمات پس از فروش و تامین قطعات این خودروها در شرایط کنونی و ماه های آینده به چه نحو خواهد بود و آیا تمهیدات لازم از سوی شرکت های خدمات پس از فروش صورت گرفته است؟
  • رفع چالش های پیش رو در ارائه خدمات و تامین قطعات محصولات داخلی و مونتاژی ایران خودرو
  • مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) با اشاره به چالش های ناشی از تحریم ها در ارائه خدمات و تامین قطعات محصولات داخلی و مونتاژی ایران خودرو گفت: در شرایطی که تحریم ها بر تامین قطعات و خدمات پس از فروش خودروسازان تاثیر گذاشته و در آینده شرکتهای خدماتی را با چالش هایی مواجه خواهد کرد شرکت ایساکو با پیش بینی موانع پیش رو و اجرای برخی اقدامات مناسب در تامین و توزیع قطعات تلاش دارد تا رضایت حداکثری مشتریان را کسب کند.
  • سید رضا حسینی در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو، اظهار داشت: از سال گذشته ذخیره سازی مناسبی از قطعات مورد نیاز در خودروهای مونتاژی و داخلی ایران خودرو آغاز شد به طوریکه اجرای سیستم کسب و کار مدیریت توزیع قطعات یدکی به صورت کاملا سیستماتیک عملی شد.
  • وی اضافه کرد: با مدیریت توزیع قطعات و شناسایی دقیق نقاط مورد نیاز و متناسب با تقاضا، توزیع قطعات صورت می گیرد تا از توزیع غیر سیستمی و هیجانی در شبکه و تاثیر آن در بازار جلوگیری شود
  • حسینی همچنین به برخی راهکارها در تامین قطعات یدکی خودروهای مونتاژی و ایجاد منابع جدید اشاره و تاکید کرد: به دنبال مسائل پیش رو و وجود برخی موانع در تامین قطعات یدکی خودروهای مونتاژی و جدید، منابع جایگزین توسط شرکت پیاده سازی شده است. بر این اساس برای تامین قطعات محصولات رنو از مسیرهای مختلف به سراغ تهیه کننده های اصلی رفتیم و برای محصولات پژو نیز با هماهنگی ایکاپ از سایر منابع و نماینده های خارج از کشور تامین منابع صورت گرفته است.
  • مدیرعامل شرکت ایساکو افزود: در خودروهای چینی تولیدی در ایران خودرو نیز به رغم موانعی که طی دو ماه گذشته در همکاری با کلنون بانک چین ایجاد شده است از کانال های متعدد تبادلات مالی و ارسال نقدینگی انجام و تامین قطعات صورت می گیرد.

ایران خودرو   بورس تهران   خودرو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219