۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

توجه ویژه‌ مجلس به توسعه پست بانک ایران

توجه ویژه‌ مجلس به توسعه پست بانک ایران
کد: 33716   تاریخ انتشار :۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۱

نماینده مردم شاهرود و میامی گفت: پست بانک ایران به عنوان یک بانک خدمت‌رسان و موثر مورد توجه مجلس شورای اسلامی است زیرا اهداف و ماموریت های محوله را به خوبی انجام داده است.

به گزارش TSEpress به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکتر سیدحسن حسینی شاهرودی در نشست با مدیر شعب پست بانک استان سمنان، ضمن قدردانی از خدمات این بانک در کمک به رونق بخش ICT ، افتتاح باجه‌های خدمات بانکی در روستاها و پرداخت تسهیلات اشتغالزائی افزود: نظر مجلس براین است که کلیه خدمات در روستاها باید به پست بانک سپرده شود و اطمینان و اعتماد مسئولان کشور به این بانک بسیار مهم است. البته در مقابل بانک باید قدر این اعتماد را بداند و با توسعه بانکداری الکترونیک و پرداخت تسهیلات در ایجاد اشتغال و رفاه روستائیان نقش موثرتری ایفا کند.
  • سیدابوالحسن موسوی مدیرشعب پست بانک استان سمنان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارش مبسوطی از عملکرد بانک در استان، پرداخت تسهیلات به روستائیان از محل صندوق توسعه ملی و قانون حمایت از اشتغال پایدار در روستاهای استان را گامی ارزشمند در جهت حمایت از روستائیان برشمرد.
  • وی با اشاره به راه اندازی و توسعه نرم افزار ارائه خدمات الکترونیکی و تخصیص دستگاه خودپرداز و POS در روستاهای استان افزود: مأموریت و هدف پست بانک توسعه اقتصادی روستا است و در این راه گام های موثر و موفقی برداشته است.

بازار سرمایه   بورس تهران   پست بانک   وپست   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219