۷ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 27 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

تولید روزانه سایپا به بیش از ۲۰۰۰ دستگاه رسید

تولید روزانه سایپا به بیش از ۲۰۰۰ دستگاه رسید
کد: 33819   تاریخ انتشار :۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷

با پیگیری های مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ، همراهی قطعه سازان و برنامه ریزی های انجام شده ، تولید روزانه خودرو در گروه سایپا به بیش از ۲۰۰۰ دستگاه رسید.

  • به گزارش TSEpress  تیراژ تولید خودرو در گروه سایپا که از ۵ ماه پیش روند نزولی به خود گرفته بود با حضور و راهبری میرجواد سلیمانی به عنوان مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا روند صعودی خود را آغاز کرد و در روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ پس از ۵ ماه این گروه خودروسازی توانست تیراژ خود را دوباره به بیش از ۲۰۰۰ دستگاه برساند و تعداد ۲۰۵۳ خودرو تولید و روانه بازار کند.
  • هفته گذشته وزیر صنعت معدن و تجارت در برنامه تلویزیونی از افزایش تولید در گروه سایپا به بیش از ۱۵۰۰ دستگاه خبر داده و از عملکرد این گروه ابراز خشنودی کرده بود. افزایش تولید مطمئناً موجب افزایش عرضه به بازار ، رضایتمندی مشتریان و همچنین کاهش قیمتها در بازار خواهد شد .

بازار سرمایه   بورس تهران   خساپا   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219