۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 30 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

احتمال عرضه ۳ شرکت جدید در بورس تهران

احتمال عرضه ۳ شرکت جدید در بورس تهران
کد: 33894   تاریخ انتشار :۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳

مدیر پذیرش بورس تهران می‌گوید احتمال دارد تا پایان سال جاری سه شرکت در بورس عرضه اولیه شوند.

به گزارش TSEpress اسماعیل در پاسخ به اینکه کدام صنایع احتمال دارد در آینده نزدیک به بورس بیایند، اظهار کرد: صنایع درمان و آموزش از جمله صنایع است که می‌تواند وارد بازار سرمایه شود. از طرفی ورود فروشگاه زنجیره‌ای به بورس راه را برای حوزه لجستیک و زنجیره تأمین باز کرد.
  • وی ادامه داد: حوزه ماکیان هم می‌تواند حوزه مناسبی باشد که قرار است در این مورد یک شرکت به بورس وارد شود.
  • مدیر پذیرش بورس تهران در پاسخ به اینکه آیا صنعت هتلداری هم به بورس خواهد آمد گفت: باید فضای قیمت‌گذاری هتل‌ها رقابتی‌تر شود البته از آنجایی که هتل در فرابورس پذیرش شده است این صنعت را برای بازار سرمایه جدید نمی‌بینیم.
  • درگاهی در پاسخ به اینکه آیا تا پایان سال عرضه اولیه دیگری خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: تا آخر سال سه شرکت آماده عرضه هستند.
  • مدیر پذیرش بورس تهران در پاسخ به اینکه مشکل عرضه پتروشیمی نوری در بورس چیست گفت: پتروشیمی نوری هنوز گزارش‌های مالی ۶ ماهه‌اش را افشا نکرده است.
  • تاکنون در سال جاری ۵ شرکت در بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه شده‌اند و سه شرکت سیمرغ، تأمین سرمایه نوین و پلی پروپیلن جم سه شرکتی هستند که احتمال دارد تا پایان سال جاری در بورس عرضه شوند.

بورس   عرضه اولیه   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219