۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 30 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

ترخیص ۱۰,۰۰۰ کانتینر قطعات خودرو

ترخیص ۱۰,۰۰۰ کانتینر قطعات خودرو
کد: 33941   تاریخ انتشار :۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۵

رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این که حدود ۱۰ هزار کانتینر و قطعات یدکی خودرو در کمرکات مناطق آزاد وجود دارد، گفت: این کانتینرها تا قبل از عید ترخیص و مشکلات خودروسازان تا حدودی رفع می شود.

به گزارش TSEpress  ناصر سراج در حاشیه نشست ساماندهی سامانه های قاچاق کالا و ارز در جمع خبرنگاران گفت: امروز صبح با رییس کمرگ ایران جلسه ای درباره باقطعات یدکی داشتیم که قرار شد حدود ۱۰ هزار کانتینر موجود در مناطق آزاد تا قبل از عید ترخیص شود و در این جلسه مدیران عامل ایران خودرو و سایپا حضور داشتند و با آنان صحبت کردم.
  • وی اظهار داشت: مدیران عامل ایران خودرو و سایپا مطالبی در رابطه با کمبود نقدینگی مطرح کردند که از حیث نقدیندگی هم با بانک ها صحبت کردند تا مشکلات خودرو سازان برطرف شود.قاضی سراج خاطر نشان کرد: با ترخیص کانتینرهای قطعات یدکی تا قبل عید مشکلات مرتفع می شود.
  • وی درباره حاشیه بازار و دیر تزریق کردن خوردو به بازار اظهار داشت: می گویند چون خودرو را دیر تزریق می کنند قیمت ها اضافه و حاشیه بازار ایجاد می شود که خودرو سازان این قضیه را صحیح ندانستند.

خودورسازان   قطعه سازان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219