۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 30 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

حرکت نظام بانکی به سمت بانکداری دیجیتال؛ بانک‌ها هزینه‌ها را کاهش دهند

حرکت نظام بانکی به سمت بانکداری دیجیتال؛ بانک‌ها هزینه‌ها را کاهش دهند
کد: 33959   تاریخ انتشار :۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۵

وزیر اقتصاد و دارایی با تاکید بر اینکه اقتصاد هوشمند از جمله برنامه های من در روز رای اعتماد بود که تحقق کامل آن ساده نیست، گفت: ما در مجامع بانکها تاکید بر بانکداری دیجیتال داریم.

به گزارش TSEpress فرهاد دژپسند در مراسم رونمایی از چند خدمت جدید بانک ملی افزود: برای رسیدن به قله‌های چشم انداز باید سرعت بیشتری در استفاده از فناوری‌های جدید و ابزار‌های نوین و کاربرد آن در کسب و کار داشته باشیم تا به اقتصاد هوشمند برسیم.
  • وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: باید از بانکداری الکترونیک عبور کنیم و به سمت بانکداری دیجیتال برویم. وی گفت: بانکداری الکترونیکی به موضوع تجارت الکترونیک و تحقق اقتصاد هوشمند کمک می‌کند.
  • دژپسند یکی از مشکلات نظام بانکداری را بالا بودن هزینه‌ها دانست و افزود: یکی از این هزینه‌ها تعداد شعب زیاد است که می‌توان این موضوع را با افزایش خدمات در بستر اینترنت ساماندهی و هزینه‌ها را تعدیل کرد.
  • وی گفت: استفاده از فناوری‌ها و تحولات جدید باعث افزایش تولید و فراوانی و قیمت مناسب برای کالا‌ها و افزایش فعالیت‌های اقتصادی خواهد شد.

بانکها   بورس   وزیر اقتصاد   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219