۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

وزیر ارتباطات از افزایش سرمایه پست بانک خبر داد

وزیر ارتباطات از افزایش سرمایه پست بانک خبر داد
کد: 34251   تاریخ انتشار :۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین تجلیل برگزیدگان «جشنواره شهید رجائی» با اشاره به کسب رتبه اول بانک‌های دولتی توسط پست بانک ایران در ارزیابی وزارت امور اقتصادی و امور دارائی گفت: با وجود گستردگی نقاط تماس و فعالیت ۶ هزار باجه بانکی پست بانک در روستاها، این بانک از منظم‌ترین بانک‌های کشور است.

  • به گزارش TSEpress عمومی پست بانک ایران: آذری‌جهرمی، پاکدستی دکتر فرحی مدیرعامل این بانک و دقت وی در حفظ بیت‌المال و جلوگیری از فساد را مثال‌زدنی خواند و افزود: تمام واحدهای ستادی و اجرائی پست‌بانک‌ایران تلاش خوبی داشته‌اند و تنها مانع رونق بیشتر این بانک، تأخیر در افزایش سرمایه بوده که با همکاری وزارت اقتصاد و امور دارائی این موضوع مهم انجام می‌شود.
  • وزیر ارتباطات‌وفناوری اطلاعات افزود: لازم است که مجموعه وزارتخانه به پست بانک ایران کمک کند تا موضوع ترویج بانکداری الکترونیک برای توسعه روستائی که در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده است به خوبی و با جدیت پیش برود.
  • همچنین وی ضمن تقدیر از مجموعه بازرسی و نظارت که تلاش همکاران در وزارت ارتباطات را به رشته قلم درآوردند، بابیان اینکه فرآیندها و شاخصه‌هایی برای ارزیابی عملکردها وجود دارد گفت: دودسته شاخص وجود دارد، یکی شاخص عمومی و دیگری اختصاصی که عملکرد دستگاه بر اساس آن ارزیابی می‌شود. مدیران باید فارغ از این ارزیابی‌ها به این مسئله توجه کنند که آیا از دو بعد شاخص‌های اختصاصی و شاخص‌های عمومی خودمان از عملکردمان رضایت داریم یا خیر؟
  • آذری جهرمی با تأکید بر اینکه شاخص‌های اختصاصی که همان مأموریت‌هایی است که بر عهده‌دارید و شاخص‌های عمومی رضایت مردم است گفت: شاخص عمومی رضایت مردم از عملکردمان است و اهمیت ویژه‌ای دارد و لازمه آن توجه به این مسئله است که مردم چه خواسته، انتظار و دیدگاهی نسبت به ما دارند. وزیر جوان دولت تدبیر و امید با اشاره به درخواستش از مردم برای انتقاد از او در شبکه‌های اجتماعی گفت: مجموعاً حدود ۷ هزار پیام و به‌نوعی انتقاد و انتظار و خواسته دریافت شد. بخش نخست به مسئله فیلترینگ اختصاص داشت که البته خارج از اختیارات ما است نه اینکه الزاماً همه آن خارج از اختیار ما باشد.

بورس تهران   پست بانک ایران   وپست   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219