#
#
اخبار اقتصادی بورس

آغاز اصلاحات ساختاری و فروش املاک مازاد خودروسازان

آغاز اصلاحات ساختاری و فروش املاک مازاد خودروسازان
کد: 34272   تاریخ انتشار :۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: میزان تولید ۲ خوروساز بزرگ کشور چند ماه پیش ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ دستگاه در روز بود اما با اقدامات و اصلاحات انجام شده میزان تولید اکنون از چهار هزار دستگاه در روز عبور کرده است.

  • به گزارش TSEpress «رضا رحمانی» امروز (دوشنبه) در حاشیه آخرین نشست هیات دولت در سال ۹۷، در جمع خبرنگاران درباره پرداخت تسهیلات به قطعه سازان اظهار داشت: قرار بود چهار هزار میلیارد تومان به قطعه سازان پرداخت شود که تاکنون بیش از سه هزار میلیارد تومان پرداخت شده است. وی اضافه کرد: البته اقدامات دیگری نیز انجام شده که از جمله آنها می توان به آغاز اصلاحات ساختاری و مدیریتی، فروش املاک مازاد و داخلی سازی قطعات وارداتی اشاره کرد که آثار مثبت اجرای این طرح ها را نیز مشاهده می کنیم.
  • وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: با افزایش تولید خودرو، توان خودروسازان برای ایفای تعهدات افزایش یافته و میزان تحویل خودرو چند برابر شده است. رحمانی با بیان اینکه قطعه سازانی که مشکل جدی داشتند، اکنون فعال شده اند، اضافه کرد: سیاست هایی که شروع کرده ایم شامل یک بسته ۱۰ یا ۱۱ محوری است که به تدریج آثار خود را نشان خواهد داد.
  • رحمانی اظهار داشت: قیمت خودرو در این هفته نسبت به هفته های قبل حدود ۱۰ درصد کاهش داشته است.

بازار سرمایه   بورس تهران   خساپا   خودرو   خودروسازان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219