۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه ریخته‌گری شماره ۷ ذوب‌آهن اصفهان

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه ریخته‌گری شماره ۷ ذوب‌آهن اصفهان
کد: 34343   تاریخ انتشار :۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵

در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید نامگذاری شده است ، تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند پیشرفت پروژه مهم تغییر طرح و نوسازی ریخته گری شماره ۷ فولادسازی را از ۹۵ درصد فراتر ببرند .

به گزارش TSEpress مهندس خسرو جوادی مدیر بخش فولاد سازی با اشاره به این که پروژه مذکور از ۲۱ بهمن ماه سال ۹۷  آغاز شده است گفت : ۲۷ سال از زمان راه  اندازی ایستگاه ریخته گری ۷، می گذرد و  با توجه به فرسودگی ایستگاه ، تغییر طرح در دستور کار قرار گرفت که هم اکنون به پیشرفت ۹۵ درصدی رسیده و مراحل پایانی خود را می گذراند .

  • وی افزود : کارشناسان شرکت دانیلی ، مدت اجرای این پروژه را ، ۶ ماه ذکر کردند در حالی که با برنامه ریزی صورت گرفته در ذوب آهن اصفهان مقرر شد این پروژه  طی ۴۵ روز انجام شود که طبق برنامه پیش می رود .
  • مهندس جوادی تصریح کرد : با اتمام پروژه تغییر طرح و نوسازی ریخته گری شماره ۷  ،  ظرفیت تولید سالانه این ریخته گری از ۶۰۰ هزارتن  به ۸۰۰ هزار تن افزایش خواهد یافت .
  • وی اجرای این طرح در ذوب آهن را مصداق خود باوری و توان فنی کارکنان دانست و افزود: تولید شمش با کیفیت جهت صادرات ، افزایش ارزش افزوده ، افزایش سرعت ریخته گری ، کاهش هزینه تعمیرات آتی، کاهش مدت زمان توقف برای آماده سازی و ارتقاء سیستم اتوماسیون از PLCS5 به PLCS7  را از دیگر مزایای این طرح است .
  • مدیر بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان گفت : طبق برنامه ، در نیمه اول سال جاری ، پروژه نوسازی ایستگاه ریخته گری شماره ۸ این شرکت نیز انجام می شود. بدین ترتیب ، بخش فولادسازی ذوب آهن امکان جذب بیش از  ۳ میلیون تن چدن که طبق برنامه باید در سال جاری تولید شود را خواهد داشت .

بازار سرمایه   بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219