۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

برقراری ارتباط در مناطق سیل زده از طریق شبکه «های‌وب»

برقراری ارتباط در مناطق سیل زده از طریق شبکه «های‌وب»
کد: 34489   تاریخ انتشار :۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶

به گزارش TSEpress و به نقل از روابط عمومی «های‌وب»، با توجه به بارش‌های اخیر در کشور و در پی بروز حادثه ناگوار سیل در استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان و قطع ارتباط اپراتورهای موبایل در برخی از موارد، «های‌وب» به‌عنوان تنها اپراتور شبکه رادیو ترانک عمومی کشور و همچنین اپراتور اینترنت روستایی ضمن برقراری ارتباط، حتی در لحظات بحرانی اقدام به ارائه خدمات رومینگ به سایر اپراتورهای کشور نمود. شبکه بحران «های‌وب» با اتصال بهره‌برداران مربوطه نظیر ستاد مدیریت بحران استان‌های درگیر، استانداری‌ها، مجموعه مدیریتی وزارت کشور، کارگروه مدیریت بحران استان‌ها و ... اقدام به ارائه خدمات PTT، دیتا و Voice نمود.

  • همچنین نظر به آماده بودن زیرساخت‌های لازم، پیاده‌سازی بالن بحران طی مدت کمتر از یک شبانه‌روز با حضور فعال وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان لرستان صورت پذیرفت و بر بستر این بالن ارتباطی، ارائه خدمات رومینگ به سایر اپراتورها، ارائه خدمات دیتا و Voice به مردم و حادثه دیدگان و همچنین ارائه خدمات رادیو ترانک عمومی و سرویس PTT به نیروهای امداد و نجات، عملیاتی و امنیتی برقرار گردید. لازم به ذکر است تمامی ارتباطات مبتنی بر شبکه «های‌وب» به هنگام بروز حادثه ناگوار سیل در سراسر کشور بدون هیچ‌گونه قطعی برقرار بود. (ازجمله بانک ملی، پست‌بانک و ...)
  • ازجمله اقدامات انجام‌شده «های‌وب»:
  • - بهره‌برداری همراه اول و ایرانسل از زیرساخت‌های شبکه «های‌وب» و استفاده از خدمات ارتباطی از طریق رومینگ «های‌وب» و درنتیجه بهره‌برداری مردم از خدمات دیتا و Voice در کشور.
  • - بهره‌برداری از شبکه «های‌وب» جهت ارائه خدمات دیتا، Voice و PTT به ارگان‌های حیاتی شهرستان پلدختر مثل ستاد مدیریت بحران، استانداری، فرمانداری، اورژانس، نیروهای امدادی و امنیتی، شرکت‌های خدمات رسان مثل آب و فاضلاب، برق و گاز، هلال‌احمر، آتش‌نشانی و ... اشاره کرد.
  • - راه‌اندازی سرویس شبکه رادیو ترانک عمومی و ارائه دستگاه‌های بیسیم به عوامل اجرایی و عملیاتی استانداری استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان - راه‌اندازی سرویس تلفن، اینترنت و فکس در شعبه پست‌بانک شهرستان پلدختر جهت برقراری ارتباط، راه‌اندازی ATM
  • - راه‌اندازی سرویس اینترنت جهت پوشش خبری خبرنگاران و خبرگزاری‌ها در استان‌های حادثه‌دیده
  • امید است شبکه ایجادشده «های‌وب» در سرتاسر کشور و فعالیت آن به‌عنوان تنها اپراتور رادیو ترانک عمومی و همچنین اپراتور اینترنت روستایی توانسته باشد گام بزرگی در راستای اهداف وزارت محترم فاوا و رسالت برقراری ارتباط در مواقع بحرانی در روستاهای کشور را ایفا نموده باشد.

اینترنت   های وب   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219