۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 17 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

محصول جدید "بهمن دیزل" به زودی معرفی خواهد شد

محصول جدید
کد: 34495   تاریخ انتشار :۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷

مدیرعامل گروه بهمن در بازدید از شرکت بهمن دیزل، گفت: با وجود اینکه به دلیل تحریم ها برای توسعه محصولات با مشکلاتی مواجه هستیم، به زودی یک محصول داخلی را در بهمن دیزل ارائه خواهیم کرد.

به گزارش TSEpress منصور پورزرین در بازدید از شرکت بهمن دیزل در شهر صنعتی البرز با اشاره به اهمیت اشتغال در کشور و لزوم توجه و برنامه ریزی مناسب برای صنعت گفت: تحریم ها بیشترین ضربه را به صنعت کشور وارد کرده است به طوری که در حال حاضر می توان آن را یک مشکل اصلی در تولید به شمار آورد. از این رو برای بی اثر کردن این تحریم ها و گذر از آنها تلاش ویژه ای لازم است تا تولید مجددا رونق یابد و پا برجا بماند.
  • وی در این بازدید با تاکید بر این نکته که نباید از شرایط تولید توقع بالایی داشت گفت: هرچند برای توسعه تولید با مشکلاتی همراه هستیم اما امیدواریم تا زیرساخت ها را برای بازسازی این شرکت و افزایش تولیدات آماده کنیم.
  • مدیرعامل گروه بهمن در پایان از عرضه محصولی جدید از شرکت بهمن دیزل خبر داد و گفت: در حال تهیه و عرضه یک محصول داخلی در بهمن دیزل هستیم و انشالله به زودی خبرهای خوبی از تولید این محصول جدید اعلام خواهد شد.

خبهمن   خدیزل   خودرو   گروه بهمن   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219