۶ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 26 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

فروش فوری محصولات ایران‌خودرو
کد: 34558   تاریخ انتشار :۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۱

مدیر بازاریابی و شبکه فروش شرکت ایران خودرو از آغاز طرح فروش فوری تنظیم بازار در سال ۹۸ از هفته آینده خبر داد.

به گزارش TSEpress و به نقل از ایکوپرس، اهورا گلیاری ضمن بیان این خبر گفت: طرح فروش فوری تنظیم بازار که در اسفندماه سال گذشته اجرا شد اثرات بسیار مطلوبی بر قیمت های بازار گذاشت، به گونه ای که قیمت ها در روزهای پایانی سال به سمت تعادل حرکت و التهاب ایجاد شده توسط دلالان و سودجویان فرونشانده شد و شرایط بازار به ثبات قابل قبولی رسید.  
  • وی افزود: اثرگذاری طرح فروش فوری به دلیل مداوم بودن و قیمت گذاری محصولات بر اساس حاشیه بازار است و بر همین اساس در سال ۹۸ نیز این طرح با هدف تنظیم و کنترل قیمت بازار و برقراری تعادل در عرضه و تقاضا ادامه خواهد داشت تا مشتریان نهایی محصولات نیز از خدمات فروش ایران خودرو رضایتمندی بالاتری داشته باشند و از مزایای طرح بهره مند شوند.

ایران خودرو   بازار سرمایه   بورس تهران   خودرو   فروش فوری   

نظرات(1)

  1. حسن تمسکنی گفت:

    باسلام آیا کسی از مردم عادی موفق به ثبت نام فوری خواهد شد؟یا این که با دستکاری در سایت به عناوین مختلف کسی نتونه یه خودرو ثبت نام کنه.

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219