۳ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 23 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

اصلاح قانون بانک‌داری نهایی شد

اصلاح قانون بانک‌داری نهایی شد
کد: 34668   تاریخ انتشار :۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از نهایی شدن بررسی قانون بانک مرکزی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش TSEpress محمدرضا پورابراهیمی در هشتاد و چهارمین نشست شورای گفت و گو که با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار داشت: هفته گذشته اصلاح قانون بانک مرکزی بعد از ۵٠ سال برای چاپ ارسال شد و امیدوارم در نیمه نخست امسال در صحن علنی به تصویب برسد.
  • نماینده مردم کرماندر مجلس گفت: استقلال بانک مرکزی هدف اصلی ما در این قانون است و بعد از آن اصلاح ساختار خود بانک مرکزی مورد توجه قرار دارد.
  • پورابراهیمی همچنین اعلام کرد طی سه جلسه فشرده قرار است قانون اصلاح نظام بانکداری نیز تا پایان هفته جاری در کمیسیون اقتصادی نهایی شود.
  • رییس کمیسیون اقتصادی همچنین اعلام کرد که براساس گزارش رییس کل بانک مرکزی، آیین نامه بازار غیرمتشکل ارزی در شورای پول و اعتبار نهایی شده و به زودی این بازار راه اندازی خواهد شد.

بانک مرکزی   بانکها   بورس   مجلس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219