۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

صادرات سیمان به ۲۰ کشور

صادرات سیمان به ۲۰ کشور
کد: 34907   تاریخ انتشار :۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۹

عضو انجمن سیمان کشور در خصوص صادرات سیمان و بازارهای جدید گفت: خوشبختانه در بازاریابی قاره آفریقا مثبت عمل کردیم و اکنون به بیش از ۲۰ کشور صادرات قابل توجهی از سیمان و کلینیکر داریم و می توان گفت امروز تولید سیمان و کلینیکر ما شانه به شانه است.

به گزارش TSEpress محمد اتابک در خصوص تحریم شرکت های سپاه و محدود شدن فعالیت های بین المللی آنها و اینکه آیا بخش خصوصی می تواند خلاء آنها را در بازارهای بین المللی پر کند؟ گفت: قطعا بخش خصوصی و سایر نهادها می توانند ظرفیت های خوبی برای صادرات و واردات به وجود آورند و خلاء حضور سپاه در اقتصاد را پر کنند.
  • نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: معنی اعمال تحریم ها الزاما اجرایی شدن یا موفق بودن آن نیست آمریکا سال های سال است که سعی می کند در بسیاری از امور فعالیت کشور را به صفر برساند که فکر نمی کنم تاکنون در هیچ بخشی توانسته باشند به این هدف دست پیدا کند.
  • اتابک تصریح کرد: وضعیت عمومی اقتصاد کشور به سمت و سویی است که امسال می تواند وضعیت بهتری داشته باشد هر چند برخی از مشکلات وجود دارد اما قابلیت مبارزه را دارد.
  • عضو انجمن سیمان کشور در خصوص صادرات سیمان و بازارهای جدید گفت: خوشبختانه در بازاریابی قاره آفریقا مثبت عمل کردیم و اکنون به بیش از ۲۰ کشور صادرات قابل توجهی از سیمان و کلینیکر داریم و می توان گفت امروز تولید سیمان و کلینیکر ما شانه به شانه است.
  • وی درخصوص امکان به وجود آمدن رقابت منفی شرکت های ایرانی در این بازار گفت: متاسفانه این واقعیت وجود دارد و نمی توان آن را کتمان کرد هر چند امروز تشکل ها و انجمن هایی که در حوزه سیمان فعالیت دارند توانسته اند تا حدودی تولید را تعدیل کنند و صادرات را مدیریت کنند.

بورس تهران   سیمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219