۳ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 23 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

تولید سیمان حفاری چاه های نفت و گاز در سیمان کرمان

تولید سیمان حفاری چاه های نفت و گاز در سیمان کرمان
کد: 35498   تاریخ انتشار :۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶

آنچه که نام سیمان کرمان را علاوه برسطح بالای کیفیت محصولات وبرخورداری از رضایتمندی مشتریان در جایگاه ویژه‌ای قرارداده است تنوع محصولات وتولید انواع سیمان های خاص می باشد .

به گزارش TSEpress از روابط عمومی شرکت سیمان کرمان، اگر چه این شرکت توانسته نام خود رادر رده ممتاز تولیدکنندگان سیمان ویژه حفاری چاه های نفت و گاز به ثبت رساند ، به این اندازه بسنده ننموده واخیرا به موفقیتی بسیارمهم دست یافت وآن تولید سیمان حفاری چاه های نفت و گاز ویژه سکوهای دریایی است.
  • در این راستا مهندس رحمانی مدیرعامل این مجموعه چنین اظهار نمود: باتوجه به اینکه حجم عمده ای از منابع نفت وگاز کشور در بستر دریا واغلب خلیج فارس و دریای خزر قرارگرفته این اقدام سیمان کرمان گام بزرگی در خودکفایی وجلوگیری از خروج ارز بشمارمیرود.
  • وی افزود: سیمان کرمان به لطف پروردگار وبا تلاش کارشناسان ومهندسین خود به ویژه در بخشهای کنترل کیفی ؛ تولید و تحقیق و توسعه توانسته است این محصول جدید را توسط شرکت‌های معتبر حفاری همچون شرکت حفاری مهران در بزرگترین حوزه نفت وگاز دریایی دنیا یعنی پارس جنوبی به کارگیری ونتایج مثبت و بالاتراز سطح استانداردهای بین المللی وکشورهای مدعی تولید این محصول را با موفقیت ثبت نماید.
  • مدیرعامل شرکت سیمان کرمان اظهار داشت: استراتژی کلان سیمان کرمان همچنان به سمت تولید انواع سیمان های خاص با کاربرد در صنایع زیربنایی کشوراست که هم منتج به حصول سودآوری وارزش افزوده بالا خواهد شد وهم کمک قابل توجهی به جلوگیری از خروج ارز و واردات در شرایط تحریم و گامی بلند در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد کرد.
  • شایان ذکر است سال گذشته نیز گروه سیمان کرمان با تکیه بر توان داخلی یکی از کوره های خود را از خاکستری به سفید تبدیل نمود.

بورس تهران   سکرما   سیمان کرمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219