۳ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 23 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

آغاز نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور

آغاز نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور
کد: 35602   تاریخ انتشار :۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۰

تحویل هزار دستگاه مینی بوس شهری با مشارکت ایران خودرو دیزل و با حضور معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور به ناوگان حمل و نقل عمومی آغاز شد.

به گزارش TSEpress مدیرعامل ایران خودرو دیزل در مراسم واگذاری مینی بوس ها با اشاره به توانمندی های ایران خودرو دیزل و شرکت‌های تابعه، از آمادگی تولید انواع محصولات تجاری با ظرفیت بالا در این مجموعه صنعتی خبر داد و گفت: با مساعدت مشتریان عمده ای همچون شهرداری‌ها و دیگر ارگانها، این شرکت دوباره بتواند از تمام ظرفیت های تولید خود بهره ببرد.  
  • مهدی یونسیان با اشاره به این که بیشترین مشتری محصولات مسافری سازمان ها و ارگانها هستند افزود: با تعاملات بیشتر و به اشتراک گذاری نیازهای فنی مورد نظر طرفین می‌توان محصولات مورد نظر را با توانایی فنی و مهندسی و با ظرفیت تولید بالا در اختیار سازمان‌ها و ارگان‌ها قرار داد.
 
  • مدیرعامل ایران خودرو دیزل همچنین با درخواست مساعدت و تامین هر چه بهتر نقدینگی این پروژه ها ابراز امیدواری کرد: با تحقق این مساعدت ها هیچ گونه محدودیتی برای تامین و تدارک اولیه تولید و انجام ان و درنهایت تحویل محصولات وجود نخواهد داشت.
 
  • وی با اشاره به این که نوسازی و تعمیرات اتوبوس های فرسوده و مستهلک درون شهری که درسطح شهرها تردد دارند هر ساله هزینه های کلانی را بر دوش شهرداری ها می‌گذارد، از آمادگی کامل ایران خودر دیزل برای بازسازی این اتوبوس ها خبر داد و خاطرنشان کرد: این اتوبوس ها با یک سوم قیمت اتوبوس نو در ایران خودرو دیزل بازسازی و تعمیر شده و به ناوگان اتوبوس رانی شهرها بازگردانده می شوند.

ایران خودرو دیزل   بورس تهران   خاور   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219