۹ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 29 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

شرکت ایران کیش ویترین بانک تجارت است

شرکت ایران کیش ویترین بانک تجارت است
کد: 36218   تاریخ انتشار :۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴

اقدام ایران کیش در احیای پوزهای این شرکت در انبارها، اقدام بسیار مثبتی بود که با تدبیر خوب این مجموعه و آقای طبری مدیرعامل ایران کیش ظرف چند ماه انجام شد.

  • به گزارش TsePress کیان ایلکا مشاور عالی بانک تجارت با بیان این مطلب افزود: شرکت ایران کیش شرکت بزرگ، تابلو و ویترین بانک تجارت است و نوع عملکرد این شرکت، عملکرد بانک تجارت را جلوه می‌بخشد خوش‌نامی ایران کیش خوش‌نامی بانک تجارت نیز هست. خوش‌نامی بانک تجارت باعث می‌شود که مشتری‌های بیشتری نیز به بانک جذب شوند.
  • مدیر امور حراست بانک تجارت با بیان اینکه حضور حراست در مجموعه‌ها حضور صیانتی و کمک به پروژه‌های بزرگی است که باید اتفاق بیافتد اظهارداشت: امنیتی کردن فضای اقتصادی سم است. اما از سویی امنیت در فضای اقتصاد باید باشد تا سرمایه‌گذاربتواند با خیال راحت به کار خودش بپردازد.
  • وی گفت: آنچه برای ما مهم است این است که بتوانیم شرایط بانک را بهتر و بهتر کنیم. ما شاهد موفقیت‌های بهتر نسبت به گذشته بودیم.

ایران کیش   بورس تهران   رکیش   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219