۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 31 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت

رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت
کد: 36343   تاریخ انتشار :۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱

رکورد تولید شمش فولادی برای نخستین بار در شرکت فولاد خوزستان در ۵ ماهه اول سال از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت.

  • به گزارش TsePress مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان در مصاحبه با خبرنگار روابط‌ عمومی گفت: این رکورد شکنی با رشد یک درصدی تولید شمش نسبت به مدت مشابه سال پیش و همراه با دقت در مصرف بهینه انرژی و رعایت محدودیت های فصل گرم در واحدهای بهره‌برداری بدست آمده است. غلامرضا طالبی تصریح کرد: تولید شمش در فولاد خوزستان سال گذشته تا همین تاریخ یک‌ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۶۹ تُن بوده و با یک درصد رشد، تولید ما به یک‌ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۶۹ تُن در پایان مردادماه سال جاری رسید.
  • وی اظهار داشت: تلاشگران تولید در فولاد خوزستان در بخش احیا مستقیم نیز در همین مدت با رشد ۱۱ درصدی تولید موفقیت شایان توجهی بدست آوردند. طالبی افزود: مجموع تولید آهن اسفنجی واحدهای احیا مستقیم تا پایان مردادماه ۹۸ به یک میلیون و ۶۸۵ هزار و ۵۰۱ تُن رسید، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال قبل یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۴۴۲ تُن ثبت شده بود و این نشانگر ۱۱ درصد رشد در تولید این محصول میانی طی ۵ ماهه نخست سال جاری می باشد.
  • مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان در پایان ضمن تبریک این رکورد شکنی ها و موفقیت های بزرگ که همزمان با ایام خجسته دهه ولایت در سال جاری حاصل شد، ابراز امیدواری کرد با کمک خداوند متعال و تلاش کارکنان همین روند تا پایان سال ادامه یابد.

بورس تهران   فخوز   فولاد خوزستان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219