#
#
اخبار اقتصادی بورس

تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران‌خودرو در حال انجام است

تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران‌خودرو در حال انجام است
کد: 36463   تاریخ انتشار :۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن ویژه خواندن وضعیت امروز حاکم بر کشور، صنعت خودرو را دارای سهم قابل توجهی در اقتصاد کشور دانست و گفت: دولت آمریکا از قراردادن این صنعت در صدر فهرست تحریم ها اهدافی را دنبال می کند و به دنبال زمین گیر کردن آن است.

  • به گزارش TsePress مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد:‌ هدف اولیه ایران خودرو دستیابی به تیراژ تولید روزانه دوهزار دستگاه است که با همکاری و هم افزایی با تمام نهادهای ذیربط به دنبال تحقق آن هستیم. افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی دارایی ها نیز یکی از اقداماتی است که درحال اجرا و پیگیری آن هستیم.
  • مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز در این نشست ضمن تاکید بر همکاری میان نهادها و ارگان‌های ذیربط برای عبور از شرایط فعلی کشور گفت: از کمک برای بهبود وضعیت صنعت خودرو کشور مضایقه نخواهیم کرد.
  • محمدرضا مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات براساس اعتماد متقابل باید وارد میدان شویم و همکاری ها را براساس مدلی که به طرفین آسیب نرسد ادامه دهیم.
  • وی ضمن استقبال از بهره مندی از تسهیلات بانکی در زمینه تامین نقدینگی ایران خودرو در ارتباط با مسایل کشتیرانی، دستور بررسی مفاد پیشنهادی ایران خودرو برای رفع موانع موجود را صادر کرد.

ایران خودرو   بورس تهران   خودرو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219