#
#
اخبار اقتصادی بورس

احتمال تعدیل درآمد "ونوین"

احتمال تعدیل درآمد
کد: 36670   تاریخ انتشار :۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

بانک اقتصاد نوین گزارش فعالیت ماهانه دوره یک ماهه منتهی به۳۱ شهریور ماه ۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش TsePress با انتشار یک اطلاعیه شفاف سازی بانک اقتصاد نوین اعلام کرد : درآمد تسهیلات مشتمل بر سود تا سررسید و وجه التزام است که برای مطالبات معوق از تاریخ یک فروردین ماه ۹۸ و مشکوک الوصول از ۳۰ آذر ماه ۹۴ حسب دستورالعمل بانک مرکزی شناسایی نشده است.

  • در ادامه این گزارش شفاف سازی بانک اقتصاد نوین آمده است که باتوجه به رویه بانک ها در خصوص بخشودگی بخشی از جرائم تسهیلات غیر جاری و شناسایی سود مطالبات معوق و مشکوک الوصول به صورت نقدی، امکان تعدیل درآمد تسهیلات اعطایی در ماه های آتی وجود دارد.
  • همچنین بانک اقتصاد نوین در این اطلاعیه اعلام کرده است که گردش تسهیلات ارزی به نرخ هر دلار ۴۲.۰۰۰ ریال است و در راستای مطابقت گزارش ماهانه بورس با صورت های مالی نمونه بانک مرکزی ضمن اعمال تغییراتی در منابع و مصارف مانده ابتدای دوره اصلاح شده است.
  • گزارش فعالیت ماهانه دوره یک ماهه منتهی به۳۱ شهریور ماه ۹۸ بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین   بورس تهران   ونوین   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219