#
#
اخبار اقتصادی بورس

استخراج ۷۸۹ هزار تن زغالسنگ توسط بزرگترین تولیدکننده کشور

استخراج ۷۸۹ هزار تن زغالسنگ توسط بزرگترین تولیدکننده کشور
کد: 36789   تاریخ انتشار :۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸

۷۸۹ هزار تن زغال سنگ در نیمه نخست امسال در بزرگترین شرکت تولیدکننده زغال سنگ کشور استخراج شد.

  • به گزارش TsePress مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس گفت: این مقدار زغال سنگ در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۴ درصد افزایش دارد. کریتی ثانی با بیان این که شرکت پروده طبس، تأمین کننده اصلی نیاز صنایع کک سازی و فولاد کشور است افزود: همچنین در این مدت ۳۲۴ هزار تن کنستانتره زغال سنگ در بزرگترین کارخانه زغالشویی کشور تولید و به کارخانه های ذوب آهن اصفهان و کک سازی زرند ارسال شد.
  • وی اشاره ای هم به کاهش حفاریهای معدنی در این شرکت کرد و دلیل آنرا، توقف پیشروی های فاز ۳ به دلیل کمبود تجهیزاتی مانند تسمه نقاله و ناو زنجیری دانست.
  • مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس با اشاره به اینکه بر اساس برنامه، برای امسال استخراج حدود ۱٫۲ میلیون تن زغال سنگ خام و تولید ۶۰۰ هزارتن کنسانتره زغال سنگ کک شو ، هدف گذاری شده است گفت: امید است با تأمین منابع مالی برای خرید تجهیزات و خدمات موردنیاز، اهداف برنامه تا پایان سال محقق شود. پهنه زغالی طبس بیش از ۷۶ درصد ذخایر کشور را در خود جای داده است .

بورس تهران   زغال‌سنگ   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219